Spor

TEKLİF YAĞIYOR

Bu sezon Alaplı Belediyespor’da forma giymeye başlayan ve Galatasaray Spor Kulübünden transfer edilen Semih Kaya, Ontibero ve Burdiso gibi isimlerinde takım arkadaşı olan Emrah Gültekin’i amatör ve profesyonel takımlar markajına..

TEKLİF YAĞIYOR

EMRAH GÜLTEKİN GS

Bu sezon Alaplı Belediyespor’da forma giymeye başlayan ve Galatasaray Spor Kulübünden transfer edilen Semih Kaya, Ontibero ve Burdiso gibi isimlerinde takım arkadaşı olan Emrah Gültekin’i amatör ve profesyonel takımlar markajına aldı.

Bir çok 3.Lig ve Bölgesel Amatör Lig takımları tarafından takibe alınan Emrah Gültekin’e en son Bartınspor Kulübü resmen teklif götürdü. Alaplı Belediyespor ile temasa geçen Bartınspor, ücrette bonkör davranmasına rağmen Alaplı Belediyespor’dan oyuncuya izin çıkmadı. Transferden vazgeçmek istemediğini söyleyen Bartınspor ise sezon sonunda da olsa bu transferi gerçekleştirmek istediğini söyledi. Emrah Gültekin’e ayrıca Dersimspor, Karsspor ve Orhangazispor’dan da teklif yapıldı. Oyuncunun sezon sonunda Alaplı’dan ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Bilindiği üzere Emrah Galatasaray’da aralıksız 5 yıl forma giydi ve bir çok önemli karşılaşmalarda yer aldı.

YORUMLAR (1)

  1. alapılı diyorki:

    bırakın bunları allaşkına fikret aydın ılk başta futbolcularının parasını ver alın terlerını ver yalanı bırak artık çocuklar dışarıya çıkamıyo parasızlıkdan ama bu alaplı sevenlerı senı seçimlerde sandığa gömer unutma bunu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL