Spor

Z.E.S BATI KARADENİZ 3.SÜ..!

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü her geçen gün yeni bir spor branşı ile faaliyet alanını genişletiyor. Birçok spor branşında mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor geçtiğimiz günlerde açmış olduğu Briç branşını faaliyete..

Z.E.S BATI KARADENİZ 3.SÜ..!

zes briç haber

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü her geçen gün yeni bir spor branşı ile faaliyet alanını genişletiyor.

Birçok spor branşında mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor geçtiğimiz günlerde açmış olduğu Briç branşını faaliyete sokmuş ve federasyonun düzenleyeceği Türkiye şampiyonalarına hazırlıklarını tüm hızı ile sürdürüyordu.

Hafta sonu Türkiye Briç Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Kulüpler Şampiyonasının Batı Karadeniz elemeleri Zonguldak’ta gerçekleştirildi.

Can Polat Pamay Salonunda yapılan şampiyonada Zonguldak Ereğli Spor Batı Karadeniz 3.sü olarak Türkiye Briç Federasyonu Kulüpler Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

3.lük kupasını kaldıran Zonguldak Ereğli Spor’un oyuncuları kulüp olarak ilk kez katılıyor olmanın heyecanını yaşadıklarını dile getirerek 22-28 Ağustos’ta Trabzon’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Zonguldak’a derece getireceklerini söylediler.

Belirtildiği üzere Türkiye Briç Federasyonu Kulüpler Şampiyonası 22-28 Ağustos’ta Trabzon’da düzenlenecek. Düzenlenecek olan bu şampiyonaya dereceye giren Zonguldak Ereğli Spor ve Kdz. Ereğli Briç İhtisas Spor Kulübü katılmaya hak kazandı.

ZES BRİÇ VE İHTİSAS BRİÇ TAKIMI haber

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL