Spor

YOK BÖYLE BİR PROGRAM..!

Gerçek Spor Programı yeni sezonun ilk programında gündemi sarsacak konulara değindi. Kilimli Belediyespor’un Antrenörü Selahattin Bayar’ın sporcusunun vefat etmesi nedeni ile konuk olamadığı programa Yorumcu ve Alaplı Belediyespor Kulüp Müdürü..

YOK BÖYLE BİR PROGRAM..!

gerçek spor ali ünlü

Gerçek Spor Programı yeni sezonun ilk programında gündemi sarsacak konulara değindi.

Kilimli Belediyespor’un Antrenörü Selahattin Bayar’ın sporcusunun vefat etmesi nedeni ile konuk olamadığı programa Yorumcu ve Alaplı Belediyespor Kulüp Müdürü Ali Ünlü damga vurdu.

Ereğli Demir Çelik Spor için ‘Salla başı, al maaşı’ diyen Ünlü, Kdz. Ereğli Belediyespor Teknik Sorumlusu Taner Demirbaş’a ve oyuncularının bazılarına yüklendi.

Kepezspor’da yönetime giren Fikri Kayacan’a tavsiyelerde bulunan Ali Ünlü, Zonguldak Kömürspor Antrenörü Cahit Terzi’yi eleştirirken Kömürspor yönetimini takdir etti.

‘Bayatspor mevcut kadrosu ile şampiyon olamazsa teknik kadro başarısızlığıdır’ diyen Yorumcu Ali Ünlü, ‘Kozlu Belediyespor bizim Ereğli Belediyespor’dan daha hazır ve daha iyi futbol oynadı’ diyerek Ereğli Belediyespor’un kadrosununda fazlalığından dert yandı. 

Gerçek Spor Moderatörü Kaan Kocaman ise Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarının amatör kulüplere destek olmayışından yakındı.

Cahit Terzi’nin Kaan Yıldırım ve Emrah Ergür’den vazgeçmesi ile ilgili çok çarpıcı yorumda bulunan Kocaman, Cahit Terzi’yi hem yere göğe sığdıramadı hemde eleştirmeden duramadı. Spor kamuoyu gündeminde uzun bir süre yer alacağa benzeyen Gerçek Spor sezon açılışının 2. bölümünde ise konuğu ulusal medya gündemine oturan Bayram Demirbaş oldu.

Gerçek Spor Programını aşağıdaki videolarımızdan 2 bölüm halinde izleyebilirsiniz. 

1.Bölüm

2.Bölüm

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL