logo

03 Ağustos 2020

YILIN HAKEMİ SEÇİLMİŞTİ…

Gazetemiz tarafından geçtiğimiz sezon düzenlenen ‘Yılın En İyi İl Hakemi’ anketinde birinci seçilen Ferdi Tatoğlu Zonguldak İl Hakem Kurulu tarafından klasmana aday gösterildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından 6 Ağustos’ta 3. Bölge için Ankara’da yapılacak olan Bölgesel Hakem ve Yardımcı Hakemliğe terfi kursuna Zonguldak İl Hakemi Ferdi Tatoğlu’da aday gösterildi.

İl Kontenjanlarını Terfi dönemi içerisindeki vizeli il hakem ve gözlemci sayısına göre Merkez Hakem Kurulu Belirliyor. Listeler 30 Temmuz 2020 tarihinde Merkez Hakem Kurulu Tarafından onaylanarak resmiyet kazandı.

İlden Bölgesel klasmana aday hakem ve gözlemciler Zonguldak İl Hakem Kurulu tarafından objektif ve ölçülebilir kriterlere göre seçiliyor. İl Hakem Kurullarının tercih hakkını güçlendirmek için tanınan Hakem ve Gözlemcilere İl Hakem Kurulu Takdir Puan Hakkını Zonguldak İl Hakem Kurulu bütün hakem ve gözlemcilere eşit mesafede olma adına kullanmıyor.

Hakemler için: Müsabakanın zorluk kategorisine göre Müsabaka Sayısı, Gözlemci Not Ortalaması, Bir Yıl Boyunca yapılan Antrenmana Katılım Sayısı, Cooper Atletik Test (Salgın Hastalık Nedeniyle Bu Yıl Yapılamadı), EPAK Eğitim Katılım Sayısı, Kural Bilgisi Sınav Notu (Salgın Hastalık Nedeniyle Bu Yıl Yapılamadı) , Öğrenim Durumu, Yabancı Dil Sınav Sonucu, FiFA Atletik Test Başarı Sayısı, Hakemlik Yılı

Gözlemciler için: Müsabaka Sayısı, Kural Bilgisi Sınav Sonucu (Salgın Hastalık Nedeniyle Bu Yıl Yapılamadı), İl Hakemlik Yılı, İl Gözlemcilik Yılı, Klasman Hakemlik Yılı, Klasman Gözlemcilik Yılı, EPAK Eğitimine Katılım Yılı ve Ceza Puanı İndirimi.

Bölgesel Gözlemcilikten Klasman Gözlemciliği Terfi Kursuna ise MHK tarından Bölgesel Kurul Üyesi Erol Pesen davet edildi.

Bölgesel Hakemliğe Adaylar:

1.Emre YILMAZ

2.Ferdi TATOĞLU

3.Volkan AYDIN

Bölgesel Yardımcı Hakemliğe Adaylar:

1.Özgür Cem Taşdemir

2.Eyüp Kağan İğde

3.Emre ALAGÖZ

4.Yusuf Bahri ÖZÇELİK

5.Umut Gedik

Kadın Bölgesel Yardımcılığa Aday

1.İslim ÇAKMAK

Bölgesel Gözlemciliğe Adaylar

1.Mustafa ÇİMEN

2.Barış ÜNLÜER

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx