Spor Tüm Manşetler

YILIN ANTRENÖRÜ SEÇİLDİ..!

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak bu yıl 4.cüsünü düzenlemiş olduğumuz ‘Sizce Yılın Antrenörü Kim?’ isimli anketimiz sona erdi. Siz değerli okuyucularımızın oyları ile belirlenen anketimizde toplamda 5564 adet oy kullanıldı. Kullanılan..

YILIN ANTRENÖRÜ SEÇİLDİ..!

yılın antrenörü gökmen başoğlu

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak bu yıl 4.cüsünü düzenlemiş olduğumuz ‘Sizce Yılın Antrenörü Kim?’ isimli anketimiz sona erdi.

Siz değerli okuyucularımızın oyları ile belirlenen anketimizde toplamda 5564 adet oy kullanıldı. Kullanılan oyların 1501 adetini alan aday antrenörümüz Gökmen Başoğlu anketimizin 1.cisi oldu.

Gerçekleşen ankette birinciliği elde eden Süper Amatör Lig takımlarından Alaplı Belediyespor’un Antrenörü Gökmen Başoğlu’nu Gerçek Ereğli Gazetesi olarak kutluyoruz. Diğer adaylarımızın aldığı oyların tablosu ise şu şekilde; 

                                     SİZCE YILIN ANTRENÖRÜ KİM ?

  • TANER DEMİRBAŞ (EREĞLİ BELEDİYESPOR) (6%, 312 Votes)
  • CÜNEYT İNAL (KİLİMLİ BELEDİYESPOR) (9%, 499 Votes)
  • SERTAN KUZU (KEPEZSPOR) (10%, 561 Votes)
  • AHMET KARAYILMAZ (ÇAYCUMASPOR) (22%, 1.199 Votes)
  • UMUT KANBUR (DEVREK BELEDİYESPOR) (27%, 1.492 Votes)
  • GÖKMEN BAŞOĞLU (ALAPLI BELEDİYESPOR) (27%, 1.501 Votes)

Toplam Oy: 5.564

GÖKMEN BAŞOĞLU Anketimizin 1.cisi Antrenör Gökmen Başoğlu’na 21 Mart akşamı düzenlenecek olan gecede ödülü takdim edilecek. 

YORUMLAR (1)

  1. ali kemal diyorki:

    ben karadonsporun antrenörüyüm bu değerlendirme nasıl yapılıyor anlayamadım başarıya göreyse ben u 17 ve u 19 da zonguldak şampiyonu oldum diğer iki yaş guruplarınında en büyük adayıyım şampiyonluğun sizden bilgi istiyorum saygılarımla ali kemal ofluoğlu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL