Genel Tüm Manşetler

YENİLENDİK

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak her geçen gün kendimizi yenilemeye, teknolojiyi takip etmeye ve ‘sizlere daha iyi, daha rahat nasıl haber okutabiliriz’ ilkemizi icra etmeye devam ediyoruz. İşte bu bağlamda Gerçek..

YENİLENDİK

yapim_asamasinda

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak her geçen gün kendimizi yenilemeye, teknolojiyi takip etmeye ve ‘sizlere daha iyi, daha rahat nasıl haber okutabiliriz’ ilkemizi icra etmeye devam ediyoruz.

İşte bu bağlamda Gerçek Ereğli Gazetesi web sayfamızı son sitem bir yapılanma ile yeniledik. Elbette bu süreçte bazı haberlerimiz varlığını yitirmiş olsa da yeni veri tabanımız ile 10 sene sonrada arşivimizden haberlerimizi takip edebileceksiniz.

Web sitesi olarak ismimiz www.gercekeregli.net iken www.gercekeregli.com olarak değişmiştir.

Bu değişiklik sadece veri tabanımızın ‘com’ adresine aktarılmış olması nedeniyle yapılmıştır. Yine siz değerli okuyucularımız www.gercekeregli.net adresine girdiğinizde ‘com’ olan yeni sayfamıza otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

Ayrıca bazı kesimlerin bilmesini istediğimiz bir konu var ki, oda Gerçek Ereğli Gazetesi olarak hiç bir zaman tarafsız olduğumuzu iddia etmiyoruz. Çünkü biliyoruz ki tarafsız medya yoktur. ‘Taraf olmayan, elbet bir gün bertaraf olur’ ilkesini ön planda tuttuğumuzu hatırlatmak isteriz.

Bizi izlemeye devam edin…

YORUMLAR (1)

  1. hayontan diyorki:

    Yeni tasarım güzel olmuş, biraz daha çalışma ile eksiklikleri giderildiğinde çok daha verimle bir hal alacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL