Spor

SEYİR ZEVKİ VERDİ

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde önem arz eden bir diğer karşılaşma ise Alaplı Belediyespor – Kdz. Ereğlispor arasında oynandı. Beyçayırı sahasında oynanan karşılaşmada iki takımında üstün futbolu izleyenlere seyir keyfi..

SEYİR ZEVKİ VERDİ

alaplı ereğli

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde önem arz eden bir diğer karşılaşma ise Alaplı Belediyespor – Kdz. Ereğlispor arasında oynandı.

Beyçayırı sahasında oynanan karşılaşmada iki takımında üstün futbolu izleyenlere seyir keyfi verirken, zaman zaman gergin anlarda yaşandı.

Maçın Hakemi Sibel Koçak 64.dakikada kural hatası yaptı. Maç devam ederken bir oyuncunun sakatlanma pozisyonu sonrasında oyunu kendisinin durdurmamasına rağmen topun taca atılmasından sonra sakatlanan oyuncunun yanına giden hakem, maçı taçtan başlatması gerekirken hava atışı ile oyunu başlattı. Hâlbuki maçı hakem durdurmamış, top taca atılmıştı. TFF kurallarına göre bu hata maç tekrarı gerektirir. Karşılaşmanın ilk yarısı oldukça başarılı bir yönetim sergileyen hakem, ikinci yarı ise çoğu zaman maçın hâkimiyetini kaybetti. Karşılaşmada 90+2’de Gökhan Kuloğlu’nun vurduğu top Alaplı Belediyespor’lu Aytaç’a çarparak filelerle buluşunca Kdz. Ereğlispor maçı 1-0 kazanan taraf oldu.   


Kamera: Furkan ÖZEN

Share this with your friends

YORUMLAR (2)

  1. Hakemin sesi diyorki:

    Maçta kural hatası var diyen beyefendi lütfen siz hangi bilgi birikimi ile bu yorumu yaptınız açıklar mısınız ? Saygılarımla

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL