Spor

YENİDEN DİRİLİŞ..!

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig ekiplerinden Alaplı Belediyespor’daki toparlanma süreci iyi işliyor.  Sezon başında bir türlü yapılamayan kongre ve maddi sıkıntıların baş gösterdiği Alaplı Belediyespor eski havasını yakalamaya başladı. Deplasmanda..

YENİDEN DİRİLİŞ..!

alaplı belediyespor

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig ekiplerinden Alaplı Belediyespor’daki toparlanma süreci iyi işliyor. 

Sezon başında bir türlü yapılamayan kongre ve maddi sıkıntıların baş gösterdiği Alaplı Belediyespor eski havasını yakalamaya başladı. Deplasmanda aldığı ÇATES Işıkspor galibiyetinin öncesinde ligin lideri Kilimli Belediyespor karşısında oynadığı futbolla beğeni toplayan ve 1 puan çıkartan Alaplı Belediyespor ligin tehlikeli takımları arasında yer alıyor. Alaplı Belediyespor çöküş döneminin ardından ligde 20 puan ile 6. sırada bulunuyor. Alt yapıda ise U-19 Liginde Kepezspor’u kendi evinde yenerek deplasmanda da berabere kalan Alaplı Belediyespor U-19 1.Amatör Küme liginde kalmayı başardı.

Teknik Sorumlu Gökmen Başoğlu’nun sistematik çalışmasına birde oyuncuların fedekarlığı eklenince Alaplı Belediyespor ligde istediği ivmeyi yakaladı. Ligde play of oynamasına kesin ile bakılan Alaplı Belediyespor’un maddi sıkıntıların bir bölümünü de aştığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor. 

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL