Spor

DURMAK YOK TRANSFERE DEVAM..!

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü transferin son haftasına hızlı başladı. Bünyesinde Basketbol, Badminton, Bayan Futbol gibi birçok branşı barındıran kulüp, erkek futbol takımı için hazırlıklarını sürdürüyor. Zonguldak Ereğli Spor transferin son..

DURMAK YOK TRANSFERE DEVAM..!

ENİS SESLİ & ERKAN KILIÇARSLAN

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü transferin son haftasına hızlı başladı. Bünyesinde Basketbol, Badminton, Bayan Futbol gibi birçok branşı barındıran kulüp, erkek futbol takımı için hazırlıklarını sürdürüyor.

Zonguldak Ereğli Spor transferin son haftasında Kepezspor’dan Enis sesli, Muhsin Sezer, Murat Saltabaş, Yeni Mahallespor’dan Fatih Şimşek ve Kdz. Ereğli Belediyespor’dan Serkan Özcan ile anlaştı.

1995 doğumlu Sağaçık Enis Sesli, 1992 doğumlu Solbek Muhsin Sezer, 1986 doğumlu Forvet Murat Saltabaş, 1992 doğumlu Ofansif Orta saha Serkan Özcan, 1992 doğumlu Forvet Fatih Şimşek anlaşan Zonguldak Ereğli Spor Kulübünün Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan gerçekleşen transferlerle ilgili olarak şunları söyledi.

‘Kulüp olarak her zaman en iyisini yapmayı ilke edindik. Elbette bu yolda Rabbinde izni ile muvaffak olacağımıza inancımız tam.  Geçtiğimiz yıl son maçta kaybedilen şampiyonluğu bu yıl almak istiyoruz. Çalışmalarımızı ve transferlerimizi bu hedef doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Bilindiği üzere kulüp olarak tüm çalışmalarımızı akademik sistem doğrultusunda yapıyoruz. Geçen sene takıma verdiği emek ve çalışmalarından dolayı Kurucu Antrenörümüz Murat Korkmaz’a teşekkür ederim. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız dışında kafamızda şekillenen 1-2 transfer daha var. İmkânlarımız el verdiği sürece makul bütçemiz ile başarıyı yakalamayı istiyoruz. Allah’ın izni ile bu sene şampiyon olacağız. Bu başarı için birçok kişi ile fikir alışverişinde bulunup en doğru kararı vermeye çalışıyoruz. Bu sene inşallah 1. Amatör Kümedeki yerimizi almak istiyoruz.’

 

SERKAN ÖZCAN & FATİH ŞİMŞEK

MUHSİN SEZER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL