Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI

UYSAL: Belediye Başkanlığı bir hizmet, bir bayrak yarışı. Bu yarışta da halkımız bayrağı bizlere verdi ve kentlerimizi daha ileri noktalara taşıma sorumluluğunu üzerimize yükledi. Bundan sonra da bizlere düşen temel..

YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI

ba2952e232b71d6a6e3dd01ef5f06fcf_L

UYSAL: Belediye Başkanlığı bir hizmet, bir bayrak yarışı. Bu yarışta da halkımız bayrağı bizlere verdi ve kentlerimizi daha ileri noktalara taşıma sorumluluğunu üzerimize yükledi. Bundan sonra da bizlere düşen temel görev, hiçbir parti ayrımı gözetmeden kentlerimizde yaşayan her bir vatandaşımıza hizmetin en iyisini götürebilmek ve bu iki kenti huzur içinde geleceğe taşıyabilmektir.

 

TEKİN: Ereğli’siz Alaplı, Alaplı’sız Ereğli düşünülemez. Biz bundan önce de Karadeniz Ereğli’nin başarılarıyla övündük, eminim ki bundan sonra da sizin liderliğinizle övünmeye devam edeceğiz. Biz de övünülecek bir Alaplı yaratmak için elimizden geleni yapacağız.

 

30 Mart Yerel İdareler Seçimleri’nde göreve seçilen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete Alaplı Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra partililer de hazır bulundu.

 

“EREĞLİ VE ALAPLI’DA

YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI”

Ziyarette konuşan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçeye daha iyi hizmet verebilme gayreti içinde göreve talip olan Uysal’a bu görevinde başarılar diledi. Karadeniz Ereğli’nin gerek Zonguldak gerekse de ülkede prestij sahibi olan kentlerden biri olduğuna vurgu yapan Tekin; “Karadeniz Ereğli’de ve Alaplı’da 30 Mart’tan sonra yeni dönem başladı. Nasıl bizim amacımız Alaplı için daha fazlasını yapmak ve ilçemiz halkına hak ettiği hizmetlerin fazlasını getirebilmekse sizin de amacınız aynı. Ben Alaplı Belediye Başkanı olarak, ekibimle birlikte size başarılar dilemek için ziyaretinize geldim. Ereğli’siz Alaplı, Alaplı’sız Ereğli düşünülemez. Biz bundan önce de Karadeniz Ereğli’nin başarılarıyla övündük, eminim ki bundan sonra da sizin liderliğinizle övünmeye devam edeceğiz. Biz de övünülecek bir Alaplı yaratmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

  

“ALAPLI GÖZBEBEĞİ”

Tekin ve beraberindekilerin gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, hayatının büyük bir kısmının Alaplı’da geçtiğini ve her Alaplılı gibi kentlerinin bugünden çok daha güzel yarınlara sahip olmasını gönülden dilediğini söyledi. Uysal özetle şu görüşleri sundu: “Alaplı’da Zonguldak’ın gözbebeği ilçelerinden biri. Bundan önceki dönemlerde çok değerli belediye başkanları ellerinden gelen gayretleri göstererek kentimize hizmet verdiler. Belediye Başkanlığı bir hizmet yarışı, bir bayrak yarışı. Bu yarışta da halkımız bayrağı bizlere verdi ve kentlerimizi daha ileri noktalara taşıma sorumluluğunu üzerimize yükledi. Bundan sonra da bizlere düşen temel görev, hiçbir parti ayrımı gözetmeden kentlerimizde yaşayan her bir vatandaşımıza hizmetin en iyisini götürebilmek ve bu iki kenti huzur içinde geleceğe taşıyabilmektir.

 

“İTİCİ BİR GÜÇTÜR”

Görevimizi yerine getirirken Karadeniz Ereğli Belediyesi olarak çevre kentlerin belediyeleri ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olacağımızı belirtmek isterim. Bu yolun daha ilk adımlarını attığımız bugünlerde yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen dostlarımız arasında sizi de görmek beni çok mutlu etmiştir. Sizlerin bugünkü dilekleri ve temennileri bizler için de itici bir güç olacaktır. Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı olarak ben de gerek şahsım gerekse de ekip arkadaşlarım adına sizlere başarılar diliyorum. Yolunuz, yolumuz açık olsun”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL