Genel Gündem Tüm Manşetler

YENİ BİNANIN AÇILIŞI YAPILDI..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın (Erdemir), İstanbul Batı Ataşehir’de bulunan merkez binası açılışının yapıldığı bildirildi. Erdemir Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Erdemir Grubu Yönetim..

YENİ BİNANIN AÇILIŞI YAPILDI..!

50-yil-yeni-bina-lmtyj

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın (Erdemir), İstanbul Batı Ataşehir’de bulunan merkez binası açılışının yapıldığı bildirildi.

Erdemir Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Erdemir Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır, yeni genel merkez binasının açılışı için düzenlenen davete yaptığı konuşmada, nasıl bir şirket olmayı hedeflediğini anlattı.

PANDIR, ŞİRKET HEDEFLERİNİ ANLATTI
Pandır, geleceğin ihtiyaçlarına çözüm geliştireceklerini ileri sürerek şunları kaydetti:
“Önümüzdeki 5 yıllık süreçte, tüm paydaşları için maksimum seviyede değer üreten, itibar gören, örnek alınan, çalışılmak istenen, üretilmeyeni üreten, yalnız günümüzün değil geleceğin ihtiyaçlarına çözümler geliştiren, Dünya klasında bir şirket olmayı hedefliyoruz. Bu bizim grubumuza, hissedarlarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma, ülkemize olan sorumluluğumuzdur.”

BİNADA ‘YOK’ YOK!
Erdemir Grubu’nun 50. yılında hizmete giren yeni genel merkez binasında, şirket içindeki tüm birimlerin ortak karar alma süreçlerine katkısıyla projelendirilirken, ‘Y’ kuşağının istekleri ve çevreci özelliklerin ön planda tutuldu.
Erdemir Grubu’nun, açık ofis planına geçilen yeni binada, ortak serbest çalışma alanları, telefon odaları ve kütüphane gibi alanların her katta yer alıyor.
Yazıcı ve benzeri aletlerin sayısının azaltılıp çevresel etkinin en aza indirilirken, tüm çalışanların taşınabilir bilgisayarları ve geniş kablosuz internet erişimi sahibi olmaları dikkat çekiyor.

SANAT VE SPOR İÇİN ÖZEL ALANLAR
Açıklamada, Erdemir Grubu’nun geçtiğimiz günlerde düzenlediği Çelik ve Yaşam Heykel yarışmasında dereceye giren eserlerin de sergilendiği özel bir alana sahip olan binada, giriş alanlarına konumlandırılan kafe ve rekreasyon alanlarıyla da bağlantılı toplantı odaları sayesinde kesintisiz iş akışı hedeflendiğinin altı çizildi.
Yapılan anketler sonucu belirlenen istekler doğrultusunda ise kuaför, kuru temizleme, büyük bir kütüphane alanı ve proje çalışma odası ile hobi alanlarının oluşturulduğu bildirildi.
Diğer yandan, 20 kişinin aynı anda faydalanabileceği bir spor alanında tasarlandığı binada, yangın ve güvenlik açısından en ileri teknolojilerle donatıldığı belirtildi.
Binada, A++ enerji verimliliği standartlarında bir iklimlendirme sistemi kullanıldığı da açıklanan bina bilgileri arasında.Yeni binanın açılış davetine, OYAK Genel Müdürü Coşkun Ulusoy, Erdemir Yönetim Kurulu Başkanvekili Nihat Karadağ, OYAK Çimento ve Otomotiv Grubu Başkanı Celal Çağlar ile diğer grup şirketlerinin yöneticileri ve iş dünyasının önde gelen isimler katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL