Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

YAZICIOĞLU GÖREVDEN ALINIYOR

Kdz Ereğli AKP İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi İslam Yazıcıoğlu Disiplin Kurulu’na sevk ediliyor. Kısa bir süre önce icra kurulundaki görevinden (İlçe Başkan Yardımcılığı) AKP İlçe Başkanı Fatih Çakır talimatı..

YAZICIOĞLU GÖREVDEN ALINIYOR

son dakika yazıcıoğlu

Kdz Ereğli AKP İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi İslam Yazıcıoğlu Disiplin Kurulu’na sevk ediliyor.

Kısa bir süre önce icra kurulundaki görevinden (İlçe Başkan Yardımcılığı) AKP İlçe Başkanı Fatih Çakır talimatı ile görevinden azledilen Yazıcıoğlu’nun Yönetim Kurulu Üyeiğininde sonlandırılması için Disiplin Kurulu’na sevk edileceği öğrenildi.

Geçtiğimiz Pazar günü Muhtarlarla birlikte Polis evinde AKP Milletvekili Ercan Candan için verilen yemekte bulunarak tarafını belli ettiği gerekçesi ile Disiplin Kuruluna sevk edileceği ve Yönetim Kurulu Üyeliğinin sonlandırılacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Konu ile ilgili olarak AKP İlçe Başkanlığından henüz bir açıklama yapılmadığı gibi İslam Yazıcıoğlu’na herhangi bir bilgi verilmediği öğrenildi. Bilindiği üzere AKP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Sucu’da aynı gerekçe ile görevinden alınmış yerine Işıklı Köyü Muhtarı Hüseyin Akman getirilmişti.

İşte bu fotoğraf Yazıcıoğlu’nu Disiplin Kuruluna sevk ettiriyor. 

islam yazıcıoğlu

 

YORUMLAR (3)

  1. ismail diyorki:

    bırakın sidik yarışını da icraat yapın arkadaş ilçe başkanı hangi teamülde vardır milletvekilinin yanında olmamak. sizin bu şekilde davranmanız beğenilse de beğenilmese de gelecek yatırımları kaçırmaktadır Zonguldak vilayetinin daha 6 tane daha ilçesi bulunmakta sizin bu kavgalarınız yatırımları icraatları oralara kaydırabilir bizde burda armut toplarız herkes haddini bilmeli

  2. emrah diyorki:

    VEKİL AJANLIĞIN NE BİÇİM KELİME YA YAZICIOĞLU AİLESİ ADAM GİBİ BİR AİLEDİR ADAM İLÇE BAŞKANI AK PARTİ MİLLETVEKİLİNİN YEMEĞİNE GİTTİ DİYE CEZALANDIRMA UYGULUYOR FATİH ÇAKIR SUYUN ISINDI SENİ VEKİL GETİRDİ ORAYA VEKİL İNDİRMESİNİ BİLİR SIKINTI YAPMA SON GÜNLERİNİ İYİ GEÇİR O KOLTUĞUN SİCAKLIĞINDA YARIN BİR GÜN KOLTUK KAYABİLİR ALTINDAN FATİH ÇAKIRIN DERDİ DEMEK BELEDİYEYİ ALMAK FALAN DEĞİLMİŞ KENDİ ADAMLARININ ALMASIYMIŞ

  3. asil insan diyorki:

    islam yazıcıoğlu parti içinde vekil ajanlığı yapmayı bırakacak ondan sonra görevini sürdürebilir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL