Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

YAVUZYILMAZ, HER YERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

CHP Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz seçim ziyaretlerine TTK Üzülmez Müessesesi’ni ziyaret etti. Sabah erken saatlerde vardiya değişiminde işçilerle sohbet eden ve birde konuşma yapan Yavuzyılmaz, sistemli olarak..

YAVUZYILMAZ, HER YERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

CHP Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz seçim ziyaretlerine TTK Üzülmez Müessesesi’ni ziyaret etti.

Sabah erken saatlerde vardiya değişiminde işçilerle sohbet eden ve birde konuşma yapan Yavuzyılmaz, sistemli olarak yok edilen, atıl hale getirilmek istenilen, herkesçe bilinmesine, konuşulmasına rağmen hiçbir çözüm politikasının hayata geçirilemediği TTK’ nın ve madencinin Meclis’te Sesi olacağını söyledi. Sohbetleri sırasında Maden emekçilerinden olumlu tepkiler alan genç aday, elinizin altında bir kardeşiniz olacak diyerek sözlerine devam etti. Yavuzyılmaz’ ın programı Ereğli İlçesine bağlı Ormanlı beldesi, pazar ve esnaf ziyaretleri ile devam ediyor.

ORMANLI BELDESİ PAZARCI VE ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

Deniz Yavuzyılmaz’ ın programı Ereğli İlçesine bağlı Ormanlı beldesi, pazar ve esnaf ziyaretleri ile devam ediyor.. Deniz Yavuzyılmaz’ ın Programı Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Beldesi pazar ve esnaf ziyareti ile devam etti. Beldenin en önemli geçim kaynağı olan fındık üretimine de değinen genç aday, fındıkta alım garantisinin olması, asgari 15 TL.  fiyatın belirlenmesi ve hepsinden önemlisi bu politikanın istikrarlı olarak sürdürülmesi gerektiğinin altını çizdi. Çalışması esnasında beldenin sakinleri ile sohbet eden genç aday karşılaştığı çocuklarla özel olarak ilgilenmeyi ihmal etmedi. Yavuzyılmazın çalışması yine renkli görüntülere sahne oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL