logo

22 Haziran 2022

Yaldız ve ekibi hedefi büyüttü…

İstanbul 1. Amatör Kümede şampiyon olarak Süper Amatör Lige yükselen Sarıyer Yenimahallespor’da hedef Bölgesel Amatör ve daha sona 3. Lig…

Temar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yaldız’ın başkanı olduğu ve ünlü Armatör Teoman Kıran’ın ikinci başkanlık yaptığı kulüpte Burak Hikmet Bıçakçı’da Asbaşkan olarak görev alıyor.

Ünlü İş İnsanlarını yönetiminde barındıran Sarıyer Yenimahallespor İstanbul 1. Amatör Kümede şampiyon olarak Süper Amatör Lige terfi ederek hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirdi.

Temar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yaldız gazetemize yaptığı açıklama da “sporun ve sporcunun yanında olmak bizleri ayrıca mutlu ediyor. Gençlere sahip çıkıyor olmanın mutluluğunun asla bir fiyatı olmaz. Şirket olarak da Türkiye ve uluslararası hizmet ettiğimiz için takımımızı sadece Sarıyer içerisinde kalsın istemiyoruz. Daha üst liglerde mücadele ederek Türk sporuna hizmet etmek istiyoruz” dedi.

İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Sarıyer Yenimahallespor’un gerek antrenör gerekse futbolcu bazında önemli isimlere imza attırması bekleniyor.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?