Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

VEKİL İNCE MESAJ GÖNDERDİ..!

Bugün Ereğli’ye gelerek Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, “Ereğli sevdam hiç bitmeyecek. Bu şarkı burada bitmez…” dedi. Ak parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr…

VEKİL İNCE MESAJ GÖNDERDİ..!

6692_candan

Bugün Ereğli’ye gelerek Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, “Ereğli sevdam hiç bitmeyecek. Bu şarkı burada bitmez…” dedi.

Ak parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Genel Merkez’in verdiği görev üzere gittiği yurt dışından döner dönmez Ereğli’ye geldi.

Türk Metal Sendikası başta olmak üzere bazı Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden Candan, gördüğü ilgiden oldukça memnun kaldı.
Candan, sosyal paylaşım sitesi Facebook’da ziyaretleriyle ilgili olarak şöyle dedi:
“BU ŞARKI BURADA BİTMEZ!”
Değerli Hemşehrilerim; Bugün Karadeniz Ereğli’de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettik, hemşehrilerimizle buluştuk. Sivil toplum kuruluşlarını ziyaretimde sıcak karşılama yapan yöneticilerimiz bizim bu kente faydalı olduğumuzu belirttiler, çok memnun oldum. Özellikle Kaymakam İbrahim Çay’ı ziyaretim sırasında baştan aşağıya 4 yılda neler yaptık bir özetini çıkardı, bende şaşırdım. Yolda yürürken hemşehrilerimin sıcak karşılamaları, “Ercan Hocam” diyerek elimi sıkmak için yanıma gelmeleri, sevgi gösterisinde bulundukları için teşekkür ediyorum. Demek ki bu şehirde güzel iz bırakmışız, gönülleri fethetmişiz. Biz hizmet etmek için geldik, hizmetimizin akabinde de vatandaşlarımızın gönlünü kazandığımızı görmüş olmam bana yetti. Bu can bu tende olduğu müddetçe, benim Ereğli sevdam hiç bitmeyecek. Bu şarkı burada bitmez…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL