Genel Spor

VALİ ONURSAL BAŞKAN OLDU

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Onursal Başkanı Zonguldak Valisi Ali Kaban oldu. Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman yönetim kurulu kararı ile ‘Onursal Başkan’ olarak Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı görmek istediklerini..

VALİ ONURSAL BAŞKAN OLDU

VALİ 1

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Onursal Başkanı Zonguldak Valisi Ali Kaban oldu.

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman yönetim kurulu kararı ile ‘Onursal Başkan’ olarak Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı görmek istediklerini belirterek onursal başkanlık beratını Vali Kaban’a takdim etti.

Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı makamında ziyaret eden Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ve yönetim kurulu üyeleri kulübün onursal başkanı olarak Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı görmek istediklerini belirterek şunları söyledi. ‘Zonguldak valimiz gerçekten Zonguldak için bir şanstır. Spora ve sporcuya verdiği önem takdire şayandır. Kulüp olarak kuruluş aşamamızda ve sonraki süreçte daima yanımızda olmuştur. Bize önderlik ederek gençlere verdiği önemi adeta tescillemiştir. Kendisine kulübümüzdeki 72 sporcu ve aileleri adına şükranlarımı sunarım. Vali beyi onursal başkanımız olarak görmek istedik. Yönetim kurulumuzca yapılan toplantıda bu onuru yaşamak istediğimizin ortak kanısına vardık. Bu nedenle sayın valimize ‘Onursal Başkanlık’ beratını takdim etmek istedik. Kendileri bizleri kırmadı ve makamında kabul etti. Bu kulübümüz ve şahsımız adına büyük bir onurdur’ dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Valisi Ali Kaban ‘Ben gençlerin spor yapmasını ve topluma yararlı birer birey olmaları yolunda emek sarf eden insanlara her daim destek olmaya çalışırım. Zonguldak Ereğli Spor Kulübü yeni bir kulüp olmasına karşın 72 gencimizi bünyesine katarak toplumsal bir fayda sağlamıştır. Kendilerine sportif çalışmalarında başarılar dilerim’ dedi. 

VALİ 2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL