Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ..!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğden Karaaslan’ın, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ettiği bildirildi. Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere ilçeye gelen..

UYSAL’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ..!

uysal251020151

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğden Karaaslan’ın, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ettiği bildirildi.

Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere ilçeye gelen Karaarslan, Başkan Uysal’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Karaarslan, ilçeye gelişinde güzel bir tablo ile karşılaştığını belirtirken, 1 Kasım seçim sonuçlarından da ortaya güzel sonuç çıkacağına inandığını ifade etti.

Başkan Uysal da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları kaydetti:

“Çevre, şehir ve kültür çok önemli kavramlar. Sayın Genel Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyor ve başarılı olacağına da yürekten inanıyorum. Bir işe kadın eli değerse o işte başarı vardır. Kadın kollarımıza teşekkür ediyorum.1 Kasım’da güçlü ve tek başına bir iktidara ulaşacağımıza olan inancım bugün teşkilatımızda gördüğüm tablo ve buradaki görüntü ile daha da arttı.”

Uysal’ın, çeşitli hediyeler takdim ettiği Karaarslan’ın ziyaretinde AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Başkan Uysal’ın eşi Sevim Uysal, partinin İl Başkanı Zeki Tosun, İlçe Başkanı Fatih Çakır, partili belediye ve il genel meclis üyeleri ile partililer hazır bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL