Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL’DAN NEZAKET ZİYARETLERİ

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yeni görevine başlayan Başsavcı Mesut Konuk ile Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan’ı makamında ziyaret etti. Diyarbakır’dan Kdz. Ereğli’ye atanan Başsavcı Mesut..

UYSAL’DAN NEZAKET ZİYARETLERİ

DSC_0515

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yeni görevine başlayan Başsavcı Mesut Konuk ile Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Diyarbakır’dan Kdz. Ereğli’ye atanan Başsavcı Mesut Konuk’a yeri görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Uysal, yeni adalet sarayının da Ereğli’ye yakışır bir bina olduğunu söyledi.

DSC_0507

Daha sonra Tuğamiral Doğan’ı da ziyaret eden Başkan Uysal, buradaki anı defterini imzalarken, Paşa Doğan ile yaklaşık 1 saat görüştü. Tuğamiral Doğan’la birlikte halka açılması planlanan Kaletepe’yi de gezerek inceleyen Başkan Uysal, bölge ile ilgili görüş-alışverişinde bulundu.

Başkan Uysal, gezi sonrası Kaletepe’nin halka açılması için gerekli görüşmelerin yapıldığını ve karşılıklı bir protokole bağlanacağını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL