Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL: ZORLU YOLU BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Karadeniz Ereğli Muhtarlar Derneği’nin tanışma ve kaynaşma yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ‘Yolumuz çok uzun ve dik olacak. Bunu biliyoruz ve sizlerle beraber bu zorlu yolu aşmayı başaracağız’ dedi…

UYSAL: ZORLU YOLU BİRLİKTE AŞACAĞIZ

DSC_0140

Karadeniz Ereğli Muhtarlar Derneği’nin tanışma ve kaynaşma yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ‘Yolumuz çok uzun ve dik olacak. Bunu biliyoruz ve sizlerle beraber bu zorlu yolu aşmayı başaracağız’ dedi.

Kdz. Ereğli Öğretmenevi’nde yapılan mahalle ve köy muhtarlarının muhtarların tanışma yemeğine, Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç, Kaymakam İbrahim Çay, Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal, Emniyet Müdürü Timur Özgen, Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol, bazı belde belediye başkanları, AK Partili Zonguldak il genel meclis üyeleri, daire müdürleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Yemekte konuşan Başkan Uysal, yeni seçilen ve seçimi tekrar kazanan muhtarları tebrik ederek görevlerinde başarılar dilerken, aldıkları görevleri daha da ileriye taşımalarını istedi.

Başkan Uysal, “Sizlerden ricam şu. Biz yaşadığımız yörenin kötü bir kiracısı mı olacağız yoksa iyi bir ev sahibi mi olacağız? Bu düşünün. Biliyorsunuz ki, bizim bir ayağımız Ankara’da. Bu bağlamda milletvekilimiz Ercan Candan’da sizlere selamlarını iletti.

Yolumuz çok uzun ve dik olacak. Bunu biliyoruz. Ama sizlerle beraber başaracağız. Bir gün muhtarlarımızla birlikte bu hedeflere ulaşacağız. Yolumuz uzun olsun ama aklımız kısa olmasın” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol’da belediye, kaymakamlık ve özel idare ile işbirliği içinde uyum içinde çalışarak köylerin ve mahallerin sorunlarının giderilebileceğini söyledi. Bir daha başkanlığa aday olmayacağını açıklayan Başol, kavgasız gürültüsüz yeni bir yönetimin seçileceğine inandığını belirtti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL