Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL, TALİPOĞLU’NU AĞIRLADI

Gazeteci ve Televizyon Program Yapımcısı Tayfun Talipoğlu, ile MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Deniz Bank..

UYSAL, TALİPOĞLU’NU AĞIRLADI

DSC_1285

Gazeteci ve Televizyon Program Yapımcısı Tayfun Talipoğlu, ile MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Deniz Bank Üretici Kart’ın 10. yıl etkinlikleri çerçevesinde “Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri”, projesi kapsamında Türkiye’nin 50 ayrı noktasını gezen usta gazeteci ve program yapımcısı Tayfun Talipoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Talipoğlu’na Başkan Uysal ile görüşmesinde Denizbank İstanbul Anadolu-2 Tarım Bankacılığı Bölge Satış Müdürü Erim Ar ve Kdz. Ereğli Denizbank Şube Müdürü Funda Mangaltepe’nin de eşlik etti.

Tayfun Talipoğlu ile yaklaşık 1 saat ülke gündemi hakkında görüş alışverişinde bulunan Başkan Uysal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Tebrik ve tanışma ziyaretinizden ötürü çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi. Ziyaret sonrası Denizbank yetkilileri tarafından Başkan Uysal’a plaket takdim edildi. 

MHP İLÇE TEŞKİLATINDAN ZİYARET

MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Şeker ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Uysal’a başarı dileğinde bulunurken, teşkilat olarak yeni bir yapılanma içine girdiklerini belirterek, “Ereğli adına yapılan doğru işlerin yanında, olası yanlışlarında karşısında olacağız.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uysal’da, Ereğli’nin geleceği için geçmişe saygı duyup, geleceği planlayarak güzel işlere imza atmayı hedeflediklerini belirtti. ‘Bir ilçe için kavga ve dövüş, boşuna zaman ve enerji kaybıdır’ diyen Uysal, ‘Bunu her zaman söylüyorum. Kişi ve kurumlarla kavga etmeden Ereğli’nin geleceğini planlayacağız. Bu anlamda iyi yaptıklarımız için teşekkür beklemediğimiz gibi eleştirilere elbette ki, açık olacağız. “ şeklinde konuştu.

DSC_1294

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL