Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL MÜJDEYİ VERDİ..!

Uluslararası Karadeniz Ereğli Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri’nin ilk gününde yağmura rağmen konserler sürdü. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, sahil şeridi Amfi Tiyatro’da dün akşam sahne alan..

UYSAL MÜJDEYİ VERDİ..!

yagmurlu-konserde-eregli-ye-mujde-6d9l4

Uluslararası Karadeniz Ereğli Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri’nin ilk gününde yağmura rağmen konserler sürdü.
Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, sahil şeridi Amfi Tiyatro’da dün akşam sahne alan yerel müzik gurubu Turkuaz Halk Müziği topluluğunun konser verdiği bildirildi.
Yaklaşık 1 saat süren sağanak yağış nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşasa da şemsiye ve yağmurluklarla kendilerini korumaya çalıştı.
Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, sahnede yaptığı konuşmada, katılımın yüksek olasından dolayı vatandaşlar teşekkür ederek şunları kaydetti:
“Yürekten minnettarım. Bu yağmurda buna rağmen burada kaldınız, bizleri yalnız bırakmadınız, sizlere söz veriyorum bir daha sizleri ıslamayacağım. Biz her zaman ‘gelecek nesiller, torunlarımız için çalışacağız’ dedik.
Önümüzdeki yıl ıslanmayacaksınız, bu ıslanmayacağınız son şenliktir. Sizler herşeye layıksınız. Sizler için bu yağmurda bizi bırakmadınız bugünü asla unutmayacağım.  Ömrümün sonuna kadar Ereğli için Ereğli için çalışacağım. 24 Saat halkımızın güzelliği için geleceğimiz, yarınlarımız için çalışmaya devam edeceğim.”

KAMPÜS İŞİ TAMAM
Başkan Uysal, eski Ereğli Devlet Hastanesi arazilerinin kampüs alanına çevrileceğini ifaden ederek, “sizlere büyük müjdeyi vereyim, Karadeniz Ereğli’nin Devlet Hastanesi’nin eski yerleri üniversite kampüsü oluyor. Aslında bu müjdeyi yarın verecektim ama bu gece tüm hazırlıklar bitti.

Karadeniz Ereğli’ye yeni gelecek nesiller için Devlet Hastanelerinin bulunduğu alan üniversite kampüsü oluyor, Ereğli’ye hayırlı uğurlu olsun. Hizmetlerimiz bitmeyecek, durmayacağız. Bu güzel Ereğli, halkımız her şeyi hak ediyor” diye konuştu.

yerel değer olarak gördüğü Turkuaz Halk Müziği Topluluğuna destek vermeye devam edeceğini belirten Uysal, topluluk ile fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL