Genel Spor Tüm Manşetler

BELEDİYESPOR KONGRESİNİ YAPTI..!

Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi takımlarından Ereğli Belediyespor’un olağan genel kurul yapıldı. Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonunda gerçekleşen olağan genel kurula Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Başkan Yardımcıları, kurum çalışanları..

BELEDİYESPOR KONGRESİNİ YAPTI..!

DSC_0009

Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi takımlarından Ereğli Belediyespor’un olağan genel kurul yapıldı. Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonunda gerçekleşen olağan genel kurula Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Başkan Yardımcıları, kurum çalışanları ve kongre üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

“ANLAYIŞTA DEĞİŞİKLİKLER OLDU”

Yapılan olağan genel kurul toplantısında, Ereğli Belediyespor Kulübü Başkanlığına yeniden Hüseyin Uysal seçildi. Uysal yaptığı teşekkür konuşmasında, AK Parti yönetiminin Ereğli Belediyesi’nde gelmesi ile belediyecilik anlayışı gibi spor anlayışında da değişiklikler olduğunu söyledi. Engellilere yönelik yeni atılımlar yapıldığını belirten Uysal konuya ilişkin yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:  

“CEZA ALDILAR, SAHA KAPANDI” “

Engelli kardeşlerimize biz toplumun ayrıcalıklı grubu olarak görüyoruz bunu da oturarak engelli voleybol takımı kurduk, gerçekten ulusal değil uluslararası ses getirdi. Futbol takımımıza ayrı bir parantez açmak istiyorum. İzlediğiniz gibi arkadaşlarımızın başına kırmızı kartlar, ceza aldılar, sahası kapandı. Dışarıda oynadıkları halde çok büyük bir mücadele ligi verdiler ve BAL liginde kalmayı başardılar. Bizim getirmek istediğimiz karakter bu her zaman da söylediğimiz gibi sporun ahlaklı olması gerekir. Kulübümüz son derece disiplinli, düzenli, hesap verebilir şekilde. Arkadaşlarımız çok çalışıyorlar zamanla bu çalışmalar takımın karakterine de ruhuna da oturacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL