Genel Siyaset Tüm Manşetler

UYSAL GÜÇ KARGA MAHALLESİ’NDE

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Opr.Dr.Hüseyin Uysla, belediye meclis üyesi adayları, partinin kurucuları, ilçe teşkilatı Karga Mahallesi’nde düzenlenen ve yoğun ilgi gören mitingde bir..

UYSAL GÜÇ KARGA MAHALLESİ’NDE

bizim-isimiz-hizmet-etmek

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Opr.Dr.Hüseyin Uysla, belediye meclis üyesi adayları, partinin kurucuları, ilçe teşkilatı Karga Mahallesi’nde düzenlenen ve yoğun ilgi gören mitingde bir araya geldi.

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal, amaçlarının Ereğli halkına hizmet etmek olduğunu belirterek, “Kavga etmeden halkımıza hizmet sunacağız gece gündüz çalışacağız ve bu halkı memnun edeceğiz. Ereğli’yi modern yaşanabilir sağlıklı bir kent haline dönüştürmek boynumuzun borcudur” sözleri ile konuştu. 

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’da konuşmasında kavga ortamından Ereğli’nin çok şeyler kaybettiğine vurgu yaparak, “Bakın 20 yıldır Ereğli’de sürekli kavga var artık yeter, kavga istemiyoruz. Kavgalardan bu memleket çok çekti, yatırımlarda hep geri kaldı. Bakın 20 yılda yapılana sahilden başka Ereğli’ye ne yapıldı? Yazık günah değil mi halka. Yalı Caddesi’nin bizler tarafından yıkılacağı söyleniyor böyle birşey yok, biz kimsenin ne ekmeği ile oynarız ne yaşamına müdahale ederiz. Bizim tek amacımız Ereğli halkına hizmet etmektir bu memlekette doğduk bu memlekette büyüdük bu memleketin ekmeğini yedik biz ekmek yediğimiz yere hizmek etmekten başka gayemiz olamaz. Bunu herkes böyle bilsin. Başbakanımız Zonguldak’a geldi ne dedi biliyorsunuz orada? ‘Zonguldak’a gelen yardımların en fazlasını Ereğli aldı’ lafını söyledi. Evet bu kardeşiniz çalıştı istedi ve aldı. Hüseyin Uysal ile birlikte el ele gönül gönüle Kdz.Ereğli’ye hükümetimizin tam desteğini alarak hizmet getireceğiz”

İlgili Galeri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL