Spor Tüm Manşetler

UYSAL ‘DURMAK YOK YOLA DEVAM’ DEDİ..!

Geçtiğimiz hafta sonu kongresini gerçekleştiren Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübünde mevcut Başkan Opr. Dr. Hüseyin Uysal güven tazelemişti.  Yapılan kongrenin ardından geçtiğimiz sezon başarılı bir sonuç elde eden ve futbol kariyeri..

UYSAL ‘DURMAK YOK YOLA DEVAM’ DEDİ..!

162_6175_dsc-0289

Geçtiğimiz hafta sonu kongresini gerçekleştiren Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübünde mevcut Başkan Opr. Dr. Hüseyin Uysal güven tazelemişti. 

Yapılan kongrenin ardından geçtiğimiz sezon başarılı bir sonuç elde eden ve futbol kariyeri ile de bölgede bir çok isimden daha fazla önem arz eden Antrenör Taner Demirbaş, Başkan Hüseyin Uysal tarafından yeni sezonda da tek yetkili olarak göreve getirildi.

Yönetim Kurulu’nun oluşmasının ardından Teknik Sorumlu olarak görevde bulunan Taner Demirbaş ile yola devam edildi. Ancak Teknik Sorumlu Taner Demirbaş’ın özellikle takımın alt yapı antrenörleri nezdinde değişiklikler yapacağı belirtiliyor. 

Bilindiği üzere spor kamuoyunda Taner Demirbaş’ın takımın başına getirilmesi eleştirilmiş ve bir diğer değiş ile ‘paraşütsüz ligden düşer’ denilmişti. Ancak dış mihrakların beklediği gibi olmadı ve Kdz. Ereğli Belediyespor ilk kez çıktığı (BAL) Bölgesel Amatör Ligde baraj maçı dahi oynamadan ligde kalmıştı. 

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak Antrenör Taner Demirbaş’a görevinde başarılar dileriz. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL