Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL DERGAZ YÖNETİMİNDE..!

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AKSA-DERGAZ Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketinin Olağan Genel Kurul Toplantısına katılmak üzere Düzce’ye giden Kdz. Ereğli Belediye Başkanı..

UYSAL DERGAZ YÖNETİMİNDE..!

162_9993_dsc-0625

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AKSA-DERGAZ Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketinin Olağan Genel Kurul Toplantısına katılmak üzere Düzce’ye giden Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Dergaz’nın dağıtım alanında olan ve aralarında Düzce, Akçakoca, Alaplı ve Gülüç Belediyeleri ‘inde bulunduğu 12 belediyeyi temsilen, 3 yıllığına Dergaz Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.
 
Başkan Uysal, “Bu göreve beni layık gören belediye başkanı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gerek Ereğli, gerekse diğer belediyelerimizin bu konudaki çalışmalarında Dergaz yetkilileri, yönetim kurulumuz ve belediye başkanı arkadaşlarımla gerekenlerin yapılması noktasında olumlu ve önemli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.”dedi.
 
Başkan Uysal ayrıca ilçemiz Hamzafakıhlı, Bölücek ve Topçalı mahallelerinin Ekim ayı ortalarında doğalgaza kavuşacağını da hatırlattı. 
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL