Ekonomi Genel Gündem Tüm Manşetler

ÜYE OLDU..!

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Grubu’nun, Dünya Çelik Birliği’nin otomotiv grubu WorldAutoSteel’e üye olduğu bildirildi. Erdemir Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bu yıl 50. Kuruluş yılını kutlayan..

ÜYE OLDU..!

artik-onlarin-arasinda-nhz4o

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Grubu’nun, Dünya Çelik Birliği’nin otomotiv grubu WorldAutoSteel’e üye olduğu bildirildi.
Erdemir Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bu yıl 50. Kuruluş yılını kutlayan şirketin, bu kuruluşa üye tek Türk şirketi olduğu belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:
“Dünyanın saygın çelik araştırma şirketlerinden biri olan World Steel Dynamics’in (WSD) gerçekleştirdiği ‘Dünyanın En İyi Çelik Üreticileri’ listesine Türkiye’den girmeyi başaran tek üretici olan Erdemir Grubu, bu stratejik adımıyla otomotivde ağırlığını arttırma yolunda önemli bir adım daha attı. ABD, Japonya, İngiltere, Almanya, İsveç, Avusturya, Lüksemburg, Güney Kore, Brezilya, Rusya, Çin, Hindistan gibi farklı ülkelerden önde gelen çelik üreticilerinin yer aldığı grubun üye sayısı, Türkiye’den Grubumuzun katılmasıyla birlikte 20’ye ulaştı. Türkiye’den bu kuruluşa üye olan tek şirket Erdemir Grubu olmuştur.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL