Genel Gündem Tüm Manşetler

KAPI KAPI GEZİYOR..!

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz, 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlere yönelik çalışmalarını vatandaş ve esnaf ziyaretleriyle sürdürüyor. Yavuzyılmaz, dün gerçekleştirdiği Kilimli İlçesi ile Çatalağzı beldesindeki ziyaretlerinde esnafı gezerek sorunlarını..

KAPI KAPI GEZİYOR..!

el-opuyor-cocuk-seviyor-sh2no

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz, 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlere yönelik çalışmalarını vatandaş ve esnaf ziyaretleriyle sürdürüyor.
Yavuzyılmaz, dün gerçekleştirdiği Kilimli İlçesi ile Çatalağzı beldesindeki ziyaretlerinde esnafı gezerek sorunlarını dinledi, vatandaşlarla sohbet ederek görüş ve düşüncelerini aktardı.
Çalışmalarla ilgili gazetecinin sorusunu da yanıtlayan Deniz Yavuzyılmaz, şunları kaydetti:

“Şimdiye kadar görülmemiş bir coşku yaşıyoruz. Birçok siyasi parti sempatizanı insanlarımızla karşılaştığımda, ‘bölgemizin çocuğu’ diyerek sarılmaları beni daha da heyecanlandırıyor. Halkımız, ‘Çocuğumuz olarak bize umut verdin, umudumuz oldun’ ifadelerinde bulunuyorlar. Aslında umut olarak görülmemi, vatandaşların gösterdiği ilgi ve verdikleri desteklere bağlıyorum. Bu ilgili beni ve partililerimizi daha da coşturuyor.
Bu bağlamda, yaptığımız gezi ve ziyaretlerde halkımıza teşekkür ediyoruz ve bir kez daha seçim sandığına giderek oylarını kullanmalarını ve sandıklara sahip çıkmalarını öneriyoruz.”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL