Gündem Tüm Manşetler

ÜSTÜME NEDEN OYNANIYOR

Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi 2014 yılının Ocak ayı meclis toplantısı Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Meclis Denetim Komisyonu seçimlerinde ise sürprizler yaşandı.   Toplam 3 kişinin görev alacağı Denetim Komisyonuna CHP’li..

ÜSTÜME NEDEN OYNANIYOR

benim-ustume-neden-oynuyorlar

Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi 2014 yılının Ocak ayı meclis toplantısı Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Meclis Denetim Komisyonu seçimlerinde ise sürprizler yaşandı.

 

Toplam 3 kişinin görev alacağı Denetim Komisyonuna CHP’li gruptan Turan Çınar ve Cevat Aydın, Ak Parti Grubundan ise Adem Çakır aday olarak gösterildi. Kapalı yapılan oylama için Erol Çivici, Sibel Yıldız ve Cumhur Nalcı’dan oluşan tasvip heyetinin sayımlarında Adem Çakır’a 19, Cevat Aydın ve Turan Çınar’a ise 14 oy çıktı. Aday olmamalarına rağmen Selime Yılmaz 6, Nejat Bakan ise 1 oyda verildi. Posbıyık, Adem Çakır’ın oyunu 16, Cevat ve Turan Çınar’ın oyunu ise 15 olarak meclis üyelerine duyurdu.

 

SELİME YILMAZ’IN TEPKİSİ

Meclis Üyesi Selime Yılmaz ise kendisine 6 oy çıkmasına tepki gösterdi. Yılmaz, “Ben aday olmadım bana oy verdiler, benim neden üstüme oynuyorlar, beni yıpratmak için” sözleri ile kendisine oy verenleri eleştirdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL