Genel Gündem Tüm Manşetler

ULUPINAR’DAN ÖZÜR BEKLİYORLAR..!

TBMM’de, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupın’ın Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile bazı belediye meclis üyelerini kovduğu iddiası sonrası Ulupıhar’a karşı oluşan tepkiler sürüyor. Karadeniz Galatasaray Taraftarları Derneği Yönetim..

ULUPINAR’DAN ÖZÜR BEKLİYORLAR..!

162_13598_gs5

TBMM’de, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupın’ın Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile bazı belediye meclis üyelerini kovduğu iddiası sonrası Ulupıhar’a karşı oluşan tepkiler sürüyor.

Karadeniz Galatasaray Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu’ndan yapılan yazılı açıklamada, Milletvekili Ulupınar’ın özür dilemesi gerektiği bildirildi. Durumun, Ereğli halkına yapılmış bir hareket olduğu belirtilen açıklama şöyle denildi:
“Şirin Ereğli’mizde gündemi son günlerde sürekli meşgul eden, seçilmiş sayın milletvekilinin yine seçilmiş olan sayın belediye başkanımız ve sayın meclis üyelerine yapmış olduğu, kesinlikle kabullenemeyeceğimiz hareketi şiddetle kınıyoruz.
Bölgemizi temsil eden milletvekilinin, ilçemiz temsilcilerine yapmış olduğu hareketi tüm ilçemiz halkına yapılmış kabul ediyor ve sayın milletvekilinin yapmış olduğu yanlış hareket dolaylısıyla özür bekliyoruz. Siyasette hizmet esastır, seçilmiş olanlar siyasi kimliklerini bir köşeye koyarak bölgemize ve ilçemize hizmet etmek zorundadırlar. Sayın Milletvekili Özcan Ulupınar’dan özür ve aynı zamanda tüm siyasetçilerimizden kavga değil hizmet bekliyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL