Spor Tüm Manşetler

AZİZ BAŞKAN DUYMASIN..!

Fenerbahçe’den Fettullah Gülen’e destek mi..! Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım daha önce Fettullah Gülen cemaati tarafından kendisine kurulduğunu söylediği komplo ile şike davası ve benzeri durumlardan yargılanmış, 1 yılını..

AZİZ BAŞKAN DUYMASIN..!

kapak

Fenerbahçe’den Fettullah Gülen’e destek mi..!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım daha önce Fettullah Gülen cemaati tarafından kendisine kurulduğunu söylediği komplo ile şike davası ve benzeri durumlardan yargılanmış, 1 yılını ceza evinde geçirmişti.

Türkiye’nin gündemini 3 Temmuz süreci olarak bir hayli meşgul eden olaydan sonra devlet duruma el atmış ve yeniden yargılama ile Başkan Aziz Yıldırım serbest kalmıştı. Daha sonra yerel mahkeme tarafından da beraat kararı verilmiş, Yargıtay süreci başlamıştı.

Tüm bu sancılı sürecin yegâne sebebi olarak gösterilen Fettullah Gülen cemaatine ait okulda spor okulu hizmeti veren Fenerbahçe ise görenleri şaşırttı.

Kdz Ereğli Fenerbahçe Spor Okulu olarak gençlere ücret karşılığında futbol eğitimi veren spor okulu eğitim alanı olarak Fettullah Gülen cemaatine ait olduğu bilinen ve geçtiğimiz aylarda Emniyet tarafından dosyaları incelenen bir okulu seçti.

Aylık kişi başı 100 TL olarak fiyatlandırılan spor okulunda ise 100’e yakın öğrenci bulunuyor. Fenerbahçe’nin adını taşıyan ve Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından Savaş Öztürk’e verilen yetki ile açılan bu futbol okulu eğitimlerini cemaate yakınlığı ile bilinen bir okulun spor salonunda okula ödenen ücret karşılığında sürdürüyor.

Başkanının bu cemaat tarafından tabiri caiz ise alaşağı edilmek istendiği gün yüzüne çıkmışken Fenerbahçe Spor Okulunun tahmini olarak aylık 1000 TL malum okula ödeme yaparak bir nevi cemaate destek veriyor olması ise kafalarda soru işareti bıraktı.

Savaş Öztürk Sorumluluğunda devam eden spor okulunda ise daha önce Kdz Ereğli Belediyesi’nde görev yapmış ve tanınmış bir antrenörde görev yapıyor.

Haberimiz ile ilgili cevap hakkı kutsaldır düşüncesi ile konu hakkında kendisinden bilgi alınan Kdz Ereğli Fenerbahçe Spor Okulu Sorumlusu Savaş Öztürk ise durumu teyit ederek ‘evet bahsettiğiniz okulda eğitimlerimizi veriyoruz. Burada yaptığımızı Fenerbehçe Spor Kulübü biliyor. Karadeniz Eeğli’de başka uygun yer bulamadık. Erdemir parasıyla dahi bize sahasını vermedi’ dedi.

1 2

Haber Merkezi

YORUMLAR (2)

  1. ADMİN diyorki:

    DEĞERLİ OKUYUCUMUZ SAYIN FAMA GÜLER HANIMEFENDİ.

    HABERİMİZ HERHANGİ BİR MAKSAT İÇERMEMEKTE OLUP, HERHANGİ BİR GÖRÜŞE YADA FİKRE KARŞI OLUNDUĞUNDAN YADA GENÇLERİN SPOR YAPMASININ ENGELLEMESİ GİBİ HEDEFİ İÇERİSİNDE DEĞİLDİR. ZOR ŞARTLAR ALTINDA DİYE BAHSETTİĞİNİZ OKULUN ÜCRETİ 100 TL VEYA DAHA FAZLA AYLIK ÜCRETİ VARDIR. BÖLGEMİZDE BİR ÇOK SAHA MEVCUTTUR. AYRICA HABERDE KONU OLAN SPOR YAPTIRILMASI YADA YAPILAN İŞ DEĞİLDİR. YAPILAN İŞ İÇİN SEÇİLEN MEKANDIR. BU MEKANIN BAĞLI BULUNDUĞU YERDEN RAHATSIZ OLANDA FENERBAHÇE’NİN KENDİSİDİR. ŞAŞIRTICI OLAN VE HABER KONUSU OLAN BU TARAFIDIR. ANLAYIŞINIZ VE YAKLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

  2. FATMA GÜLER diyorki:

    İNSANLARIN GÖRÜŞÜ NE OLURSA OLSUN YAPILAN ŞEY SPOR VE TAHMİNİM ORDAKİ COCUKLARIN YAŞI 5İLE 16 YAŞ GURUBUNDA BUNLARIN NE İŞİ OLUR FETTULLAHLA VEYA BAŞKASIYLA BU KADAR SORUNLARI BİTİRDİKDE KÜÇÜK COCUKLARIN ZOR ŞARTLARDA VE İMKANSIZLIKLAR İÇİNDE SPOR YAPMALARIMI KİŞİLERİN ZORUNA GİTTİ BU YAZIYI KİM YAZDIĞINI BİLMİYORUM AMA BENDE BİR ANNEYİM VE SPORCU VELİSİYİM AYNI ZAMANDA BİR İLETİŞİM VE RADYO TELEVİZYON MEZUNUYUM BU HABER COK ETİK DEĞERLERDE YAZILMIŞ BİR HABER DEİL BU HABER İNSANIN İCİNDEKİ FİKİR DÜŞÜNCELERİNİ KİŞİLERİ OLUMSUZ ETKİLESİN DİYE RAHATSIZ ETMEK İCİN YAZILAN BİR YAZIDIR LÜTFEN GAZETECİLİK ADINA BİRŞEYLER YAZMAYA ÇALIŞIN SAYGILARIMLA.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL