Spor

ULUPINAR’DAN DESTEK SÖZÜ

Bölgesel Lig 10.  grupta lider durumda bulunan Zonguldakspor’da Kulüp Başkanı Süleyman Caner dün Ankara’ya giderek  takıma maddi destek sağlanması konusunda  Ak Parti Zonguldak Milletvekili  Özcan Ulupınar’dan destek istedi.  Caner, Milletvekili..

ULUPINAR’DAN DESTEK SÖZÜ

Ulupinardan_Elmasa_Destek-Zonguldak_Spor_Destek

Bölgesel Lig 10.  grupta lider durumda bulunan Zonguldakspor’da Kulüp Başkanı Süleyman Caner dün Ankara’ya giderek  takıma maddi destek sağlanması konusunda  Ak Parti Zonguldak Milletvekili  Özcan Ulupınar’dan destek istedi.
 Caner, Milletvekili Ulupınar’ın öncülüğünde Spor Toto Teşkilat Başkanı
Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu  makamında ziyaret ederek Zonguldakspor’a destek talebinde  bulundu.   Kulüp Başkanı Caner dün  beraberinde Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Yesari Sezgin ve Hasan Yücel ile birlikte önce Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ı ziyaret ederek  bilgi alışverişinde bulunuldu. Daha sonra  Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret  edildi. Milletvekili Ulupınar’ın  katkıları ile olumlu geçen görüşmede Caner  Kasapoğlu’na  Zonguldakspor forması ve madenci heykeli hediye ederek destek taleplerinde bulundu. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’da ziyaret sırasında  takıma destek sağlanması adına olumlu girişimlerde bulundu.
ESKİ GÜNLERE DÖNECEĞİZ
  Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Ak Parti Zonguldak Milletvekili  Özcan Ulupınar, görüşmeler ile ilgili şu bilgileri aktardı; “Zonguldak Kömür Sporumuz bildiğiniz gibi hak ettiği noktalarda değildir.  Uzun yıllardan beri hep geri adımlar atılmış olması ile Türkiye Bölgesel Amatör Lige kadar gerilemiştir. Yeni yönetim ile birlikte yepyeni bir hava yakalayarak Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluğa koşan Zonguldak Kömür Sporumuz hak ettiği noktalara çıkarabilmek adına bizlerde üzerimize düşeni yapmayı bir borç biliyoruz. Bizler Spor alanında Zonguldak’ımıza yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu açıdan Zonguldak Kömür Spor’un 3000 bin kişilik kapalı tribünleri için gerekli ödenekleri ayrılmış durumda olup en kısa sürede yapımına başlanacaktır. Zonguldak Kömür Sporumuzun bu sıkıntılı günleri hep birlikte aşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Futbol takımımızın aldığı başarılı sonuçlarla hak ettiği noktalara geleceğine yürekten inanmaktayız. Zonguldak Kömür Spor Başkanımız Süleyman Caner’in takımımızı baştan yaratmıştır.”
SPOR TOTO DESTEK OLACAK
“Bizlerde kulübümüze her türlü desteği vereceğimiz Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret ettik. Kulübümüzün eski günlerine geri dönüş yolunda adımlarımızı atıyoruz.  Sayın Spor Toto Teşkilat Başkanımız Mehmet Kasapoğlu’ndan kulübümüze maddi destek talep ettik. Kulübümüze gerekli yardımların yapılması konusunda destek olacaklarını belirttiler. Kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. ”dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL