Genel Siyaset Tüm Manşetler

KADDAFİ VE SADDAM’DA LİDERDİ!

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr. Hüseyin Uysal esnaf ziyaretleri sonrası Ak Parti önceki dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan ile bir araya gelerek, destek sözü aldı. Erdoğan sahaya inmeye hazır..

KADDAFİ VE SADDAM’DA LİDERDİ!

8001_dsc-0460

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr. Hüseyin Uysal esnaf ziyaretleri sonrası Ak Parti önceki dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan ile bir araya gelerek, destek sözü aldı.

Erdoğan sahaya inmeye hazır olduğunu belirterek; “30 Mart akşamı inşallah 20 yıllık hasrete son vereceksiniz, Ereğli Ak Belediyelerin safına katılmış olacak, bunun için biz ve çevremiz ve partiye gönül veren vermeyen, Ereğli’yi seven herkes size oy verecektir. Ben buna yürekten inanıyorum, sizde inanın.”
 
“KADDAFİ VE SADDAM’DA LİDERDİ!..”
  
Posbıyık’ın seçim sloganı olan “ Herkes iyi bir insan olabilir, ama iyi bir lider olamaz” sözüne karşılık; “Önce iyi insan olmak gerekir; iyi insan sonra lider olur. Bugün Saddam’da liderdi, Kaddafi’de liderdi hepsi devrildi;” diyerek Posbıyık’ı ağır şekilde eleştirdi.
  
Başkan Posbıyık’ın Ereğli Belediyesinin bütçesinin %15’ini sahile harcadığını vurgulayan Erdoğan;  “Tamam sahil güzel de, geri kalan bütçe ne oldu, arka mahallelere ne yaptın?” diye sordu. 
  
Daha sonra Fazlı Erdoğan’ın İttifak Metal Fabrikasındaki işçilerle bir araya gelerek, desteğini isteyenDr. Uysal,  işçilerin şehirle ilgili beklentilerini sordu. İşçilerden bazıları ulaşımdan dert yanarken, bazı işçiler de derelerin pis koktuğunu bunun engellenmesini istediğini söyledi.
 
 
   
“YAŞANABİLİR BİR EREĞLİ VAAT EDİYORUM”
  
Ereğli için temiz sağlıklı bir kent vaat eden Dr.Uysal,  Ereğli’nin temizliğine önem vereceklerinin altını çizerek; “Sağlıklı insanların olması için, sağlıklı bir kentin olması gerekir. İnsanların fiziksel sağlığı kadar, ruhsal sağlığı da önemlidir. Ereğli için çok güzel projelerim var. Bunları sizinle ileriki günlerde paylaşacağım. Size yaşanılabilir temiz,pırıl pırıl gülümseyen hükümetin desteğiyle işsizliği çözen bir Ereğli vaat ediyorum.”, dedi.
  
Konuşmanın ardından işçiler tarafından ayakta alkışlanan Uysal’a bu ziyarette, Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Meclis üyesi adayları Mehmet Erdoğan ve Reşat Latif eşlik etti..
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL