Genel Gündem Tüm Manşetler

TUTUKLAMA KARARI ÇIKTI

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, iki kez çevreye saldırarak insanların yaralanmasına,iş yerlerinin de zarar görmesine neden olan bıçaklı saldırgan Mustafa A., tutuklanarakr cezaevine gönderildi.    Geçtiğimiz Cuma akyamı bir kişiyi yaraladıktan sonra kaçtığı..

TUTUKLAMA KARARI ÇIKTI

mustafatutuklu

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, iki kez çevreye saldırarak insanların yaralanmasına,iş yerlerinin de zarar görmesine neden olan bıçaklı saldırgan Mustafa A., tutuklanarakr cezaevine gönderildi.
   Geçtiğimiz Cuma akyamı bir kişiyi yaraladıktan sonra kaçtığı Kız Meslek Lisesi çevresinde bir öğretmen ile iki öğrenciyesaldıran bıçaklı saldırgan, polisin takibi sonucu çarşı merkezindeki Aygün Market’te sıkıştırılmıştı.
   Burada polislere satır, tencere, yumurta gibi maddeler atarak tehlike yaratan saldırganın tutumu, iş yeri çalışanları ile o anda markette bulunan müyterilerde endiye ve korku yaşatmıştı.
   Polisin biber gazı ile yakalamayı başardığı saldırgan, bir gün sonra çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılmıştı.
   Bıçaklı saldırgan Mustafa A., dün akşam saatlerinde bu kez Orhanlar Mahallesi’nde ikamet eden Yüksek Göktekin’in evine taş atarak tacizde bulunmuştu.
   İhbar ve şikayet üzerine polis tarafından bir kez daha yakalanarak,belindeki bıçağa el konulan ve gözaltına alınan Mustafa A., bugün bir kez daha Adliyeye çıkarıldı.
   Mustafa A., Savcı’nın tuktuklanması istemiyle sevk edildiği mahkemece de tutuklanma kararı verildi.
   Önce Ereğli Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen zanlı, dahasonra polis nezaretinde Ereğli Kapalı Cezaevi’ne konuldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL