Spor

TURP GİBİ MAŞALLAH

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü U-17 takımı sağlık kontrolünden geçti. Zonguldak Ereğli Spor Kulübü U-17 takımı Kdz Ereğli Özel Echomar Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti. Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu tarafından..

TURP GİBİ MAŞALLAH

1

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü U-17 takımı sağlık kontrolünden geçti.

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü U-17 takımı Kdz Ereğli Özel Echomar Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti. Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu tarafından bizzat muayeneleri yapılan sporcuların hepsi sağlık testinden sorunsuz geçti. Kontrol öncesi Dr. Nevzat Çimenoğlu sporculara sağlıklı olmaları için bazı tavsiyelerde bulundu. Konu ile ilgili olarak Zonguldak Ereğli Spor Antrenörü Erkan Kılıçarslan ‘bizler sporcularımızın sağlıklı olmalarına özen gösteriyoruz. Ailelerin çocuklarını bizlere güvenerek teslim ediyor olmasını göz önünde bulundurarak her türlü sağlık kontrollerini düzenli olarak yapıyoruz. Bu konuda bizden desteğini esirgemeyen Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu’na şükranlarımızı sunarım’ dedi.   

Echomar Hastanesi Başhakemi Dr. Nevzat Çimenoğlu ise ‘Zonguldak Ereğli Spor yeni bir takım olmasına karşın sporcuya verdiği önem ile ön plana çıkıyor. Yakından takip ettiğim Zonguldak Ereğli Spor’daki sporcuların sağlıkları ve eğitim durumları her daim ön planda tutuluyor. Bu durum ise sporcuya verdikleri önemi gösteriyor. Bu gençlerimizin gerekli muayenelerini yaptık. Maşallah hepsi turp gibiler. Zonguldak Ereğli Spor’a başarılar diliyorum’ dedi. Sporculara yapılan tetkiklerin ardından Antrenör Erkan Kılıçarslan ve Eğitmen Hüseyin Erbakıcı muayeneden geçti. Sağlık kontrolünün ardından Erdemir Sahasında Ereğli Demir Çelikspor ile yapılan hazırlık maçında Zonguldak Ereğli Spor 7-0 galip geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL