Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

TÜRKMEN, NADİR BEYDE, HARUN BEYDE BİLİR

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) 34 Haziran Genel Seçimleri’nde Zonguldak Milletvekili seçilen Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldı. Birlik ve beraberliğe yeşil..

TÜRKMEN, NADİR BEYDE, HARUN BEYDE BİLİR

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) 34 Haziran Genel Seçimleri’nde Zonguldak Milletvekili seçilen Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldı.

Birlik ve beraberliğe yeşil ışık yakan AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, “Teşkilatlarımızla beraber, il başkalığımız ve milletvekillerimiz ile birlikte İl Seçim Kurulu’ndan mazbatalarımızı aldık. İl başkanımızın dediği gibi çarşamba günü kayıtlarımızı yaptıracağız, yeminimizi edeceğiz ve çalışmaya başlayacağız. Zonguldak halkımıza müteşekkiriz. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımıza, milletvekillerimize ve bizlere gösterdikleri teveccühe teşekkür ediyoruz. Zonguldak’ta önceliğimiz ortak aklı kullanmak olacaktır. Nefisimizi aşağıya aklımızı öne alacağız. Bunda sonra ki dönemde dünya ile yarışacağız. Zonguldak halkı bunun farkına vardı ve gereken desteği verdi. Biz zaten AK Partinin ilk iktidar olduğu günden beri ayda bir araya gelir ve bütün sanayi odaları ile birlikte toplantılar yapardık. Bunu Harun Akın bey de bilir, Devrekli CHP Milletvekili Nadir bey de bilir. O zaten bizim geçmişte yapmış olduğumuz şeyi şimdi de devam ettirelim diyor. Biz bunu zaten yapıyorduk ve bunu devam ettireceğiz. Yeni bir usul değildir. Ortak akıl dediğimiz usuldür” dedi.

ÇOLAKOĞLU: “İNŞALLAH ZONGULDAK İÇİN ÇOK GÜZEL ŞEYLER BAŞARACAĞIZ”

Ankara’da Zonguldak için mücadele edeceklerini belirten Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, “Milletvekillerimizle beraber Ankara’da olacağız. Öncelikli olarak Zonguldak halkına çok teşekkür ediyorum. Biz Zonguldak için elimizden geleni Ankara’da yapacağız. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk milletvekilleri olmak bizler için ayrı bir gurur. İnşallah Zonguldak için çok güzel şeyler başaracağız. Ben tekrar tekrar hem il başkanıma, ilçe başkanlarıma ve parti teşkilatına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

UÇAR: “ŞEHRİMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Zonguldak halkının şüphesi olmamasını isteyen AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, “Seçilen bütün milletvekili arkadaşlarımız ile birlikte şehrimiz ve milletimiz için var gücümüzle çalışacağımızı ifade etmek istiyorum. Teşkilat mensubu arkadaşlarımızın özverili bir şekilde çalışmasını ben tebrik ediyorum. Zonguldak halkımızın 24 Haziran seçimlerin partimize ve Cumhurbaşkanımıza göstermiş olduğu teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim onlara layık olmaya çalışmaktan şüpheleri olmasın. Bütün hemşerilerimize, bütün vatandaşlarımıza saygılar sunuyorum” diye konuştu.

TOSUN: “MAZBATALAR TAMAM SIRA TBMM’YE KAYITTA”

“24 Haziran’da yapılan seçimler neticesinde milletvekillerimizle birlikte mazbatalarımızı almaya geldik diyan İl Başkanı Zeki Tosun şöyle konuştu; “İl Seçim Kurulu Başkanı’ndan aldık. Vekillerimi tekrar tebrik ediyorum. Mazbatalarının önce Zonguldak’ımıza ve Türkiye’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gece gündüz çalıştık ve bunun hakkı olan mazbatalarını aldık ve çarşamba günü Ankara’da kayıtlarını yaptıracağız. Vekillerimiz resmen görevlerine başlamış olacaklar. Hepsine Allah yar ve yardımcısı olsun diyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL