logo

Tüm meslektaşlarımız ile el ele, kol kola…

(BATİYAC) Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti 1. Olağan Kongresini Cumartesi günü gerçekleştirdi.

Dernek binasında gerçekleştirilen kongrede aynı zamanda kurucu başkan olan Sina Çıladır yeniden başkanlık görevine seçildi.

Kongrede konuşan Başkan Sina Çıladır “Amacımız meslektaşlarımızın daha iyi şartlarda mesleklerini icra edebilmeleri için cemiyet kültürünü aşılamaktır. ‘Birlikten kuvvet doğar’ anlayışını tüm meslektaşlarımız ile el ele, kol kola yürüyerek gösterme arzusu içerisindeyiz. Mesleğimizi hakkı ile yapan, işinde kaliteyi ve ahlakı ilke edinen herkese kapımız sonuna açıktır. Sık sık dile getirdiğimiz gibi BATİYAC Ereğli için bir şanstır. Dijital Dünya’nın bölgedeki en aktif oyuncularının BATİYAC bünyesinde olması bizler için gurur vericidir. Şuan için Alexa verilerine göre bölgede ilk 10 internet haber portalının 6’sı BATİYAC bünyesindedir. Bunu ileriki zamanlarda genişleteceğimizi umuyorum. BATİYAC, Batı Karadeniz’deki İnternet gazetecileri ve yazarlarını kapsayan büyük bir cemiyet olma yolunda adımlarını atacaktır. Bizlere güvenip, bu görevi layık gören tüm mesleki büyüklerimize tekrar teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde Batı Karadeniz’de temsilcilikler verilecek ve ailemizi genişleteceğiz.” dedi.

Kongre sonrası Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim, Denetim, Onur ve Üst Kurul Delegeleri şu şekilde oluştu.

Yönetim Kurulu: Başkan Sina Çıladır, Hasan Sarıalp, Muharrem Yokaribaş, Engin Pınar, Mustafa Keleş, Sevil Karaarslan, Filiz Akbıyık.

Denetim Kurulu: Başkan Kaan Kocaman, Kerimcan Günaydın, Tülin Ceylan.

Üst Kurul Delegeleri: Sina Çıladır (K), Mehmet Öztürk, Recep Tufan.

Onur Kurulu Üyeleri: Sina Çıladır (B), İbrahim Necati Günay, Mehmet Öztürk

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx