Genel Gündem Tüm Manşetler

Trafik Sigortasında Yeni Düzenleme Fiyat Avantajı Sağlıyor..

Trafiğe çıkan her aracın yaptırmakta zorunlu olduğu trafik sigortası, can kaybıyla ya da maddi hasarla sonuçlanan trafik kazalarında sürücülerin karşı tarafa verdiği zararları belli bir oranda karşılıyor. Trafiğe çıkan her..

Trafik Sigortasında Yeni Düzenleme Fiyat Avantajı Sağlıyor..

Trafiğe çıkan her aracın yaptırmakta zorunlu olduğu trafik sigortası, can kaybıyla ya da maddi hasarla sonuçlanan trafik kazalarında sürücülerin karşı tarafa verdiği zararları belli bir oranda karşılıyor.

Trafiğe çıkan her aracın yaptırmakta zorunlu olduğu trafik sigortası, can kaybıyla ya da maddi hasarla sonuçlanan trafik kazalarında sürücülerin karşı tarafa verdiği zararları belli bir oranda karşılıyor. Araç sürücülerinin son zamanlarda artan poliçe fiyatları nedeniyle şikayetlerinin arttığı trafik sigortasında yapılan yeni düzenlemeye göre; alınan sigorta iptal edilerek, başka bir sigorta şirketinden daha uygun fiyatlı bir trafik sigortası alınabiliyor.
Aracınız için en uygun trafik sigortası hesaplama işlemi yapabilmeniz için birçok sigorta şirketinin tekliflerini aynı anda görüntülemenizi sağlayan Koalay.com ile trafik sigortasındaki yeni düzenlemeden en doğru şekilde faydalanabilirsiniz. Trafik sigortanızı olsa bile Koalay üzerinden en uygun fiyatı araştırmaya devam edebilir, poliçenizi 6 ay içinde daha uygun fiyata bulmanız durumunda iptal ederek uygun fiyatlı trafik poliçesine aynı anda geçiş yapabilirsiniz.
Koalay’dan 5 adımda teklif alabilirsiniz
1. Kişisel bilgilerinizi girin
2. T.C. kimlik ya da vergi numaranızı girin
3. Aracınızın poliçe durumunu ve talebinizi belirtin
4. Aracınızın plaka ve ruhsat seri numarası bilgilerini verin
5. Son adımda birçok sigorta şirketinden size sunulan trafik sigortası tekliflerini inceleyin.
Dilediğiniz gün ve saatte trafik sigortası poliçenizi satın almanızı sağlayan Koalay.com ile ödemeleriniz ve bilgileriniz güvence altındadır ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
Koalay.com’dan trafik sigortası poliçesi alabileceğiniz sigorta şirketleri
Aracınız için en uygun trafik sigortası tekliflerini alabildiğiniz Koalay.com web sitesi sayesinde kolay ve hızlı adımlarla ilerleyebilir, aşağıdaki sigorta şirketlerinden eş zamanlı teklif alarak karşılaştırma yapabilirsiniz;
Unico Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, HDI Sigorta, Güneş Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Allianz Sigorta, Zurich Sigorta, Unico Sigorta, Groupama Sigorta, Ergo Sigorta, Aksigorta, Ray Sigorta, Eureko Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Axa Sigorta.
Trafik Sigortası Hakkında Faydalı Bilgiler
Çarpma-çarpışma hasarlarında hangi belgeler isteniyor?
– Kaza tespit tutanağı
– Hasarı gösteren fotoğraflar
– Sigortalının ehliyet/ruhsat fotokopisi
– Kaza tespit tutanağı yoksa “beyan”
– Eğer araç anlaşmalı olmayan serviste tamir görüyorsa, fatura ve ödeme yapılacak hesap bilgileri (IBAN numarası, banka ve şube bilgisi)
Araçtan radyo teyp çalındığında hangi belgeler isteniyor?
– Karakoldan tutturulmuş polis zaptı
– Ruhsat fotokopisi
– Hasarlı aracın fotoğrafları
– Araç anlaşmalı olmayan serviste tamir görüyorsa, fatura ve ödeme yapılacak hesap bilgileri (IBAN numarası, banka ve şube bilgisi)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL