Genel Spor

TEŞEKKÜRLER UYSAL GÜÇ

Kdz.Ereğli’de Amatör futbolun yükünü çeken Beyçayırı Stadının zemini değişiyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal’ın bu yöndeki  talebi ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan’ın talimatı sonrası Gençlik Spor..

TEŞEKKÜRLER UYSAL GÜÇ

BEYÇAYIRI SAHASI YENİLENİYOR

Kdz.Ereğli’de Amatör futbolun yükünü çeken Beyçayırı Stadının zemini değişiyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal’ın bu yöndeki  talebi ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan’ın talimatı sonrası Gençlik Spor İl Müdürlüğü saha zeminin değişimi için  hemen harekete geçti.

Sahada yapılacak yeni düzenlemelere ilişkin olarak Gençlik Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz tarafından Ereğli’ye gönderilen, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Teknisyeni Mustafa Tokatlı ve İnşaat Mühendisi Gökhan Söylemez Beyçayırı stadında inceleme yaptıktan sonra Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal ile bir araya geldi.

Taraflar sentetik zeminin değişimi, stadı çevreleyen tel örgülerin yanı sıra ışıklandırmanın elden geçirilmesi, soyunma odalarının bakım ve boya işlemleri konusunda görüş alışverişinde bulundu. Sentetik zeminin değişimi ile başlayacak çalışmaların kısa sürede bitirilmesi hedeflenirken, konu ile ilgili bir açıklama yapan Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “ 2007 yılında yapılan sentetik zemin zamanla kullanılabilirliği yitirdi.Sporcu sağlığını önemsiyoruz. Bu nedenle sayın Milletvekilimize ilettiğimiz zeminin değişimi talebi hemen yanıt buldu. Ben bu konuda başta Sayın Milletvekilimiz Prof.Dr. Ercan Candan ve Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Uğur Akdeniz’e teşekkür ediyorum. Zemin değişimi en kısa sürede yapılacak ve stadımızın kullanımı daha elverişli hale gelecek. “dedi.

                BAŞSAĞLIĞIMESAJI

Kdz.Ereğli Belediyespor Kulüp ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Beşiktaş Spor Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın ölümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.Uysal’ın mesajı şöyle; “Türk futbolunun duayen isimlerinden, Beşiktaş’ın Onursal Başkanı, eski milli futbolcu Süleyman Seba’nın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Süleyman Seba’ya Allah’tan rahmet, ailesine, Beşiktaş camiasına ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL