Spor Tüm Manşetler

TEŞEKKÜRLER ÇATUROĞLU

Karadeniz Ereğli Beyçayırı Sahasının zemini yenileniyor. Geçtiğimiz günlerde amatör kulüp başkanları ile beraber bir dizi ziyaretlerde bulunan Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman Beyçayırı Sahasının zeminin yapılması hususunda taleplerde..

TEŞEKKÜRLER ÇATUROĞLU

caturoğlu

Karadeniz Ereğli Beyçayırı Sahasının zemini yenileniyor.

Geçtiğimiz günlerde amatör kulüp başkanları ile beraber bir dizi ziyaretlerde bulunan Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman Beyçayırı Sahasının zeminin yapılması hususunda taleplerde bulunmuşlardı. Konuyu değerlendiren Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu müjdeyi ilk olarak birebir Kocaman’a verdi.

Ereğli öğretmen evinde bir araya gelerek konuyu izah eden Faruk Çaturoğlu ‘buradan bütün amatör spor kulüplerine hayırlı olsun. Beyçayırı Sahamızın zeminin yenilenmesi hususunda gerekli çalışmalarımızı yapmıştık. Yaptığım girişimler sonucunda Spor Toto Başkanlığı tarafından Beyçayırı Sahasının zeminin yani suni çiminin yenilenmesi için ödenek çıktı. Zonguldak İl Gençlik ve Spor Müdürümüz Ahmet Karayılmaz’da çıkan ödeneği ilimize getirdi. En geç Ekim ayı içerisinde ihalenin sonuçlanarak sahanın yenilenmesi tamamlanacaktır. Biz Bayatspor gecesinde söz vermiştik. Sözümüzü tutmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapamayacağımız sözü asla vermedik, vermeyiz. Amatör kulüplerimize hayırlı olsun temennilerimi iletirim’ dedi.

çakır

ÇAKIR ‘GEREKEN TAKİBİ YAPACAĞIZ’

Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’da konu ile ilgili olarak Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman’ı ilçe teşkilatında bilgilendirdi.

Çakır konuşmasında ‘Beyçayırı Sahamızın sıkıntılarını zaten biliyorduk. İnşallah amatör spor kulüplerimize hayırlı olacak. Gerekli ödenek ilimize gönderilmiştir. İhalemiz en geç Ekim ayı içerisinde tamamlanacaktır. İhale sürecinden sonrada işin çabukluğu konusunda gerekli takip tarafımızca yapılacaktır. Emeği geçen Milletvekillerimiz Faruk Çaturoğlu ve Hüseyin Özbakır’a, İl Başkanımız Zeki Tosun’a ayrıca teşekkür ederim’ dedi.

TEŞEKKÜRLER ÇATUROĞLU

Yapılan bilgilendirmenin ardından Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman ‘öncelikle şunu belirtmek isterim. Bu Beyçayırı Sahasının zemini amatör futbolun kanayan yarasıydı. En son 2007-2008 sezonunda yenilenen Beyçayırı Sahasının zemini adeta betonu andırıyordu. Milletvekilimiz Faruk Çaturoğlu yaptığı bu girişim ile tüm gençlerin duasını da almıştır. Bu kadar kısa sürede sonuç alacağımıza amatör kulüpler olarak bizlerde inanmıyorduk. Bayatspor gecesinde bizlere verdiği bu sözü yerine getiren Faruk Çaturoğlu’na tüm amatör spor kulüpleri adına şükranlarımızı sunarım. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL