Genel Gündem Tüm Manşetler

TEŞEKKÜRE GİTTİLER

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Fen Lisesi okul yönetimi, okulun öğretime açılmasını sağlayan ilçe Kaymakam’ı İbrahim Çay’ı ziyaret etti. Okul yönetimi, bazı öğrenci ve veliler,  Kaymakam Çay’ı ziyaret ederek emeklerinden dolayı teşekkür..

TEŞEKKÜRE GİTTİLER

cayiceeee

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Fen Lisesi okul yönetimi, okulun öğretime açılmasını sağlayan ilçe Kaymakam’ı İbrahim Çay’ı ziyaret etti.
Okul yönetimi, bazı öğrenci ve veliler,  Kaymakam Çay’ı ziyaret ederek emeklerinden dolayı teşekkür etti. 10. sınıf öğrencisi Buket Aydoğdu, Çay’a çiçek sundu.
Çay, ziyarette yaptığı konuşmasında, olumsuzlukların yaşandığı okul inşaatının ikinci döneme yetiştirileceği yönde verilen sözün tutulduğunu söyledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile okul yönetimini de bu yönde çaba sarf ettiğini belirten Çay, öğrencilerin iyi imkanlarda eğitim almalarını amaç edindiğini bildirdi.
Okul yapımında emeği geçen, önceki gün hayatını yitiren Hacı İbrahim İzmirlioğlu’nu da yad eden Çay, şöyle konuştu:
“İnşallah kısa sürede spor salonu, lojman ve pansiyon kısmını da bitirerek Ereğli’ye yakışır bir şekilde eğitim-öğretime devam eder.
Çok illerde Fen Lisesi yoktur. Okulun kazandırılmasında emeği geçen hayırsever vatandaşımız rahmetli Hacı İbrahim İzmirlioğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Yattı yer, cenneti mekan olsun. O’nun çok büyük özverisi olmuştur. 2’inci öğretimde gelip O’nun zili çalmasını arzuluyorduk ama Cenab-ı Allah’ın takdiri. Tamda açıldığı gün hakkın rahmetine kavuştu.
Siz çocuklarımıza, iyi bir eğitim almaları için, geleceğimiz teminatı olan yavrularımıza daha güzel mekanlar hazırlamak için elimizden ne geliyorsa harcayacağız.”
Okul Müdürü Alaattin Pekdemir, başta Kaymakam Çay olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederken, 10. sınıf öğrencisi Pelin Su Arkun da İzmirlioğlu’na minnet duyduğunu ifade etti.
Geçiş sürecini sıkıntılı olarak nitelendiren Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Kayacı ise taşınmada emeği geçen vali, kaymakam, milli eğitim müdürü ve Hacı İbrahim İzmirlioğlu’na teşekkür etti.

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL