logo

Tek tek sınıfları kendisi kontrol etti…

Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav (LGS) öncesi açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

İl geneli 120 okulda Sınavla Öğrenci  Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınavın uygulanacağını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, 7035 8.sınıf öğrencisinin sınava gireceğini, 484 sınav salonunda 1151 öğretmenin görev yapacağını açıkladı. Öğrenciler için  sınav binalarında  tüm hazırlıklar tamamlandı.

Sınav binalarındaki son hazırlıkları yerinde gözlemlemek için okul ziyaretleri yapan İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, şu açıklamayı yaptı:
“Bakanlığımızca  bu yıl ilk kez uygulanan  ücretsiz yardımcı kaynak kitap desteğinin sınav sürecinde öğrencilerimize önemli katkılar sağlayacağından eminim.
Öğrencilerimize güveniyor ve başarılar diliyorum. Sınava hazırlık sürecinde öğrencilerimize destek olan tüm öğretmen ve yöneticilerimize, velilerimize teşekkür ediyorum. Ben Sevgili çocuklarımızı her koşulda çok seviyor ve onlara güveniyorum. Emeklerinin karşılığını alacakları  bir sınav olmasını diliyor, hepsinin gözlerinden öpüyorum. Yolları ve bahtları açık olsun.”

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?