Genel Gündem Tüm Manşetler

SAHİLDE TEHLİKELİ DAKİKALAR

Kdz. Ereğli sahilindeki mısırcılardan bir tanesinin piknik tüpü tutuşunca, ne yapacağını şaşırdı ve tüpü denize atacak yerde sahil güzergahının ortasına atınca heyecanlı dakikalar yaşandı. Bozhane ile polis evi arasındaki alanda..

SAHİLDE TEHLİKELİ DAKİKALAR
5636439

Kdz. Ereğli sahilindeki mısırcılardan bir tanesinin piknik tüpü tutuşunca, ne yapacağını şaşırdı ve tüpü denize atacak yerde sahil güzergahının ortasına atınca heyecanlı dakikalar yaşandı. Bozhane ile polis evi arasındaki alanda mısır satan bir vatandaş, mısır kazanını ısıtmak için kullandığı piknik tüpü tutuşunca şaşırdı. Korkuyla piknik tüpünü sahil gezintisi yapanların bulunduğu alana savuran mısırcı, bu alandaki çevre düzenlemesinin tutuşmasına da sebep oldu. Vatandaşların hemen Alo 110’u arayarak itfaiye istemeleri üzerine, kısa süre içinde istasyon mevkisindeki itfaiye ekipleri olay yerine ulaşarak öncelikle yanmakta olan tüp ile tüpün tutuşturduğu bitkileri söndürdüler ve ardından soğutma işlemlerine başladılar.

 

Bu arada olayı izleyen vatandaşlar, tüp ile çalışan seyyar araçlarda yangın söndürücünün ne kadar gerekli olduğunun bu yangın ile ortaya çıktığına vurgu yaparak, zabıtayı uyardılar.

 


İlgili Galeri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL