Genel Gündem Tüm Manşetler

TEHLİKE GELİYORUM DİYOR..!

Ereğli-Devrek Yolu’nun İskenderli Köyü mevkiinde kar suları nedeniyle geçici olarak yapılan derme çatma köprü tıkandı. Bölge halkı sel sularının yükselerek köprüden geçmeye çalışan araçları sürüklemesinden endişe ediyor. Ereğli-Devrek arasındaki karayolunun..

TEHLİKE GELİYORUM DİYOR..!

Basliksiz_2_jpg05_01_2016_18_48_38881446

Ereğli-Devrek Yolu’nun İskenderli Köyü mevkiinde kar suları nedeniyle geçici olarak yapılan derme çatma köprü tıkandı. Bölge halkı sel sularının yükselerek köprüden geçmeye çalışan araçları sürüklemesinden endişe ediyor.

Ereğli-Devrek arasındaki karayolunun yapımı bir tarafa üzerinde yaşanan sorunlar can güvenliğini tehlikeye sokacak boyuta geldi. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan selde yıkılan İskenderli Köyü’nde ki köprüsünün yerine yapılan derme çatma geçici köprünün altı tamamen tıkandı. Kar sularının erimeye başlaması ile birlikte bölgede derelerde ki su debisi gittikçe yükseliyor. Köprünün etrafını daha şimdiden sel suları alıp götürdü. Bölge halkı ise köprünün üzerinden geçen araçların sel sularına kapılmasından endişe ediyor. Vatandaşlar bölgede can yada mal kaybı yaşanmaması için bir an önce önlem alınmasını istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL