Genel Gündem Tüm Manşetler

TED GENEL MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

Türk Eğitim Derneği (TED) Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu ve TED Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Emin Karip, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın’ı Yönetim..

TED GENEL MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

Türk Eğitim Derneği (TED) Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu ve TED Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Emin Karip, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın’ı Yönetim Kurulu Makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın’ın yanı sıra  Yönetim Kurulu üyesi M. Remzi Alim ve Oda Genel Sekreteri Gündüz Acar yer aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın, Genel Başkan Selçuk Pehlivanoğlu’na teşekkür etti.

Yaklaşık 1 saat süren ziyarette Genel Başkan Selçuk Pehlivanoğlu tarafından Türk Eğitim Derneği’nin ülke çapında yaptıkları çalışmalardan ve hayata geçirmeyi planladıkları projeleri hakkında bilgiler verdi.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın tarafından , ziyaretin anısına Selçuk Pehlivanoğlu’na plaket ve Karadeniz Ereğli’nin yöresel ürünü Elpek bezi takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL