Genel Güncel Gündem Spor Tüm Manşetler

Tamamen bir intihar olur…

Karadeniz Ereğli Belediyespor’da kongre hazırlıkları başladı. 

Tamamen bir intihar olur…

Karadeniz Ereğli Belediyespor’da kongre hazırlıkları başladı. 

2024 yerel seçimlerinin ardından Kdz Ereğli Belediye ve Belediyespor Başkanı Halil Posbıyık takımdaki kötü gidişatın ardından radikal kararlar almak üzere takımı kongreye getiriyor. 

Mayıs ayında yapılması planlanan kongrede yönetimin belediye personeli menşeli olması beklenirken yeni sezonda Erkek Futbol Takımından daha ziyade Kadın Futbol Takımı hem bütçe olarak hemde medya olarak daha öncelikli olacak. 

Erkek Futbol Takımının Ereğli’nin gençleri ile karma bir takım olarak isteyen Başkan Posbıyık, erkek futbol takımının bütçesini de daraltmayı planlıyor. 

Ayrıca yeni sezonda Antrenör İsmail Yalçın’ın ismi Erkek Futbol Takımı için geçerken kadın futbol takımı için ise Antrenör Faruk Varlık’ın ismi ön plana çıkıyor.

Kadın Futbol Takımında ayrılıklar kapıda…

Gazetemizin edindiği bilgiye göre Antrenör Faruk Varlık’ın göreve gelmesi durumunda bir çok oyuncunun takımdan ayrılmak istediği konuşuluyor. Spor otoriteleri ise Antrenör Faruk Varlık’ın Kadın Futbol Takımının başına getirilmesinin tamamen bir intihar olacağı yorumlarında bulunuyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL