Genel Gündem Tüm Manşetler

TANINMAZ HALE GETİRİLDİ

    Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yalnız yaşayan bir kadın dövülerek tanınmaz hale getirildi.  Olay gece 00.30 sularında Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak üzerindeki bir evde meydana geldi. Edindiğimiz bilgilere Cemalettin Çakmakçı..

TANINMAZ HALE GETİRİLDİ

 

 kadına şidet

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yalnız yaşayan bir kadın dövülerek tanınmaz hale getirildi. 

Olay gece 00.30 sularında Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak üzerindeki bir evde meydana geldi. Edindiğimiz bilgilere Cemalettin Çakmakçı (25) isimli bir kişi yalnız yaşayan Meryem Erdoğan’ın (48) evine gelerek kapıyı açmasını istedi. Meryem Erdoğan’ın kapıyı açmamasına sinirlenen Cemalettin Çakmakçı evin penceresini kırarak içeri girdi. Meryem Erdoğan’ı döverek tanınmaz hale getiren Cemalettin Çakmakçı mahalle halkının haber vermesi üzerine polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Polisin haber verdiği 112 sağlık görevlileri Meryem Erdoğan’a ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra ambulans ile Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne getirildi. Yediği dayak nedeniyle komaya giren Meryem Erdoğan’ın beyin tomografisi çekilerek yoğun bakım servisine alındığı öğrenildi.
Evde yalnız yaşayan Meryem Erdoğan’ı döverek hastanelik eden Cemalettin Çakmakçı’nın yapılan alkol muayenesinde 115 promil alkollü olduğu verildi. Çakmakçı hastanede alınan sağlık raporunun arından Bağlık Polis Karakolu’na götürüldü.
Polis ekipleri kendinde olmayan Meryem Erdoğan’ın ifadesini alamazken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Bu arada daha önce derme çatma bir barakada yaşarken gazetelerde çıkan haberler üzerine harekete geçen Kdz. Ereğli Kaymakamlığı Meryem Erdoğan’a prefabrike bir ev yaptırmıştı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL