Genel Gündem Tüm Manşetler

TAMİRAT MALZEMELERİ ÇIKTI..!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Karadeniz Bölge Komutanlığı’nın önünde bırakılan şüpheli paket, polisi harekete geçirdi. Yol ve yaya kaldırımı emniyet şeridi ile kapatılırken, paket fünye ile patlatıldı. Çantanın içerisinden vida ve tamir..

TAMİRAT MALZEMELERİ ÇIKTI..!

bomba

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Karadeniz Bölge Komutanlığı’nın önünde bırakılan şüpheli paket, polisi harekete geçirdi. Yol ve yaya kaldırımı emniyet şeridi ile kapatılırken, paket fünye ile patlatıldı. Çantanın içerisinden vida ve tamir malzemeleri çıktı.

Ereğli’ye bağlı Süleymanlar Mahallesi üzerinde bulunan Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığı A kapı önündeki çantanın içinden dışarıya çıkan kabloları gören askerler, durumu komutanlarına bildirdi. Haber verimesi üzerine olay yerine gelen karakol ve asayiş ekipleri, çantanın çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Yol, yaya ve araç trafiğine kapatıldı. Zonguldak il merkezinden gelen bomba imha ekipleri, hazırlıklarını yaptıktan sonra şüpheli çanta fünye ile patlatıldı. Ekipler tarafından yapılan incelemede çantanın içerisinden tamir takımları ve vida çıktığı görüldü. Yaklaşık 2 saat kapalı tutulan yol, malzemelerin toplanması ve ekiplerin olay yerinden ayrılmasının ardından yeniden trafiğe açıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL