Genel Siyaset Tüm Manşetler

TAM DESTEK HEP DESTEK

Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal ve partililer Kdz.Ereğli TSO’yu ziyaret etti, destek istedi. Candan: Ereğli 2008 yılından bu yana belli sıkıntıların belli badirelerin içinden geçiliyor. Bu badirelerin..

TAM DESTEK HEP DESTEK

tam-destek-verdiler

Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal ve partililer Kdz.Ereğli TSO’yu ziyaret etti, destek istedi.

Candan: Ereğli 2008 yılından bu yana belli sıkıntıların belli badirelerin içinden geçiliyor. Bu badirelerin çözüm noktalarından bir tanesi de hükümet desteğidir. Ankara’nın bize olan dikkatini çekmektir ben 3 yıldan bu yana Ankara’nın dikkatini çekmek için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Daha güzel sonuçlar elde edebilmemiz için tabiki buradaki belediyeye talibiz.

 Tetiker: Başkan adayımız Hüseyin Uysal’a başarılar diliyoruz, dua ediyoruz, Allah utandırmasın temennisindeyiz. Kim ne derse desin hükümetten destek alınması gerekiyorsa belirli bir düşüncelerin olması gerekiyor. Milletvekilimiz Ercan Candan çok mütevazi biri, mütevaziliğin bir sınırı var. Yaptığı bir çok hizmet perde arkasında kalmıştır, örtülmüştür. Bilinmeyen bu yönleri biz biliyoruz her zaman desteklememizin nedeni de budur.

 Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan beraberinde Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal, belediye meclis üyesi adayları, İlçe Başkanı Fatih Çakır, ilçe yöneticileri ile Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. TSO Meclis Başkanı Faruk Yazıcı’nın kapıda karşıladığı Milletvekili Candan ve beraberindekiler TSO Başkanlık makamında bir araya geldiler. TSO Başkanı Yaşar Tetiker, yerel yönetimin hükümet desteğini arkasına alması gerektiğini vurguladı Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın ilçenin sorunlarının çözümüne önemli katkılar sağlamaya çalıştığını vurguladı. İlçeye yapılan pek çok hizmetin arka planında Milletvekili Candan’ın bulunduğunu hatırlatan Tetiker konuşmasında şunları söyledi:

“HER GÜN BERABERİZ”

“Ziyaretler bizleri fazlasıyla memnun ediyor. Milletvekilimiz bağrımıza bastık sonuna kadar da bağrımıza basacağız bundan vazgeçmeyeceğiz. Kendileri sürekli hükümetin işlerinden dolayı Ankara’da yoğunluktalar bizlere olan ziyaretleri aksayabilir şimdi seçim atmosferine girildi, bundan sonra doya doya hergün beraberiz. 

“DUA EDİYORUZ”

Bizi ilgilendiren en önemli tarafı dertlerimizi sorunlarımızı anlatma fırsatı bulduk, her zaman bizlerle birlikteler. Bundan büyük mutluluk duyuyoruz, kendisinden son derece memnunuz. Bu ziyaretler bizleri mutlu ediyor. Değerli kardeşimiz Belediye Başkan adayımız Hüseyin Uysal’a da başarılar diliyoruz, dua ediyoruz, allah utandırmasın diyoruz. Memleketin durumu belli kim ne derse desin hükümetten destek alınması gerekiyorsa belirli bir düşüncelerin olması gerekiyor, halk neyi değerlendirir neyi değerlendirmez bilinmez ama hükümet desteği bilinmeli. Hükümet desteğini arkasına alamazsan güçleşir bu işler bu saatten sonra çok daha zor olacağına inanıyoruz. Biz söylediğimiz gibi sorunların çözümünde hep birlikte olmaktan memnunuz.

“MÜTEVAZİLİĞİN DE BİR SINIRI VAR”

Milletvekilimiz Ercan Candan çok mütevazi biri. Mütevaziliğin bir sınırı var bunu bırak diyorum bıraktıramadık hala yaptığı bir çok hizmet perde arkasında kalmıştır, örtülmüştür. Bilinmeyen bu yönleri biz biliyoruz her zaman desteklememizin nedeni de budur. Milletvekili değil kardeş olmuşlardır. Bunun ön plana çıkarılması halka bilgilendirilmesi gerekir. Hüseyin Uysal ile birlikte belirli bir mücadele içerisine girildi, burada basının anlatması önemli. Biz her noktada OSB olsun yatırımcılarımız olsun destek almışızdır bunlar konuşulmuyor ama konuşulması lazım. Milletvekilimiz kendi görevlerinden daha fazla bize zaman ayırmıştır bunların da bilinmesi gerekir” dedi.

“ANKARA’NIN DİKKATİNİ ÇEKMEK İSTİYORUM”

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan da Ereğli TSO Başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, “Ereğli 2008 yılından bu yana belli sıkıntıların belli badirelerin içinden geçiliyor. Bu badirelerin çözüm noktalarından bir tanesi de hükümet desteğidir. Ankara’nın bize olan dikkatini çekmektir ben 3 yıldan bu yana Ankara’nın dikkatini çekmek için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Daha güzel sonuçlar elde edebilmemiz için tabiki buradaki belediyeye talibiz. Hemşehrilerimizin bize inanmasını teveccüh göstermesini istiyoruz. Biz mümkün oldukça buranın yararına olan her türlü gayreti Ankara’da bu zamana kadar gösterdik bundan sonra da göstereceğiz. Biz bir aylık meclis çalışmasının akabinde Ereğli’ye geldik başlangıç olarak da önce Kaymakamımıza uğradık ardından Ereğli’nin ana aktörlerinden TSO’ya uğradık. Sağolsunlar bizleri kardeş olarak görüyorlar biz de bunun içerisinde Sanayi ve Ticaret Odası için ne gerekiyorsa elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde daha güzel gelişmeler yaşanacaktır bunları zamanı geldiğinde göreceksiniz”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL