Genel Siyaset Tüm Manşetler

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, hedeflerinin Kdz.Ereğli ilçe merkezi ve tüm belde belediye başkanlığını kazanmak olduğunu söyledi. Candan, Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığını ziyaret etti, Belediye Başkan adayı Hüseyin..

DURMAK YOK YOLA DEVAM

gece-gunduz-calisacagiz

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, hedeflerinin Kdz.Ereğli ilçe merkezi ve tüm belde belediye başkanlığını kazanmak olduğunu söyledi.

Candan, Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığını ziyaret etti, Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal, Belediye Meclis üyesi adayları ve partililer ile bir araya geldi, seçim sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu. 1 Nisan tarihine kadar Zonguldak’ta bulunacağını ve seçim çalışmalarını birebir katılacağını ifade eden Prof.Dr.Ercan Candan, “Kdz.Ereğli’yi artık Ak Partili belediyeler arasına katmak istiyoruz. Son ana kadar birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız, gidilmedik ev sıkılmadık el bırakmayacağız. Herkes üzerine düşen sorumluluğu fazlasıyla yerine getirmeye çalışacak. Ben seçim çalışmalarında birebir görev alacağım. Gün birlik ve beraberlik içerisinde hareket etme ve başarıyı yakalama günüdür. Kırgınlıkları dargınlıkları bir kenara bırakacağız ve partimizin bölgede daha fazla oy alması için çalışacağız” dedi.

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal ise sürdürülen seçim çalışmalarına ilişkin Milletvekili Candan’a bilgiler verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL