Genel Gündem Tüm Manşetler

TAKSİCİYİ GASP ETMEYE ÇALIŞINCA…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde hizmet veren bir taksiye müşteri olarak binen alkollü şahısın gasp girişimi, taksi şoförünün direnmesi ile başarısız oldu. Olay ilçeye bağlı Güldere Mahallesi Barış Sokakta meydana geldi. İddiaya..

TAKSİCİYİ GASP ETMEYE ÇALIŞINCA…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde hizmet veren bir taksiye müşteri olarak binen alkollü şahısın gasp girişimi, taksi şoförünün direnmesi ile başarısız oldu.
Olay ilçeye bağlı Güldere Mahallesi Barış Sokakta meydana geldi. İddiaya göre, Şoför Kerim Ç., taksisine müşteri olarak binen H.B. ve babasını ikametine bırakmak için yola çıktı. H.B.’nin babasını ikametine bırakan Kerim Ç., H.B.’yi bırakacağı sırada, H.B.’nin parayı vermek istememesiyle aralarında tartışma başladı. Tartışma sırasında H.B. taksiyi gasp etmeye çalıştı ancak taksi şoförü Kerim Ç.’nin direnmesi ile gaspta başarılı olamayınca taksiden inerek eline aldığı taşla aracın camlarını kırmaya başladı. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine ulaşan ekipler, H.B.’yi ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürdü. H.B.’nin alkollü olduğu öğrenilirken gasp edilmeye çalışılan taksi şoförü Kerim Ç. ise olayla ilgili olarak, “Araca bindi, bir süre sonra beni gasp etmeye çalıştı. Direndim ancak arabamın camını kırdı ve bana saldırdı” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL